Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Orange Flex ma ponad 40 tys. użytkowników

4
Podziel się

Liczba użytkowników aplikacji Orange Flex przekroczyła 40 tys., a wśród planów jest także uruchomienie Orange Flex dla biznesu, poinformował dyrektor marketingu rynku konsumenckiego Orange Polska Artur Stankiewicz. Nowa usługa została uruchomiona przez Orange Polska w maju 2019 r.

Orange Flex ma ponad 40 tys. użytkowników
bErBkIXp

"Po roku od uruchomienia mamy ponad 40 tys. użytkowników. Najczęściej wybieranym podczas aktywacji planem jest oferta 30GB za 30 zł, a średnie zużycie klientów Flex to około 15GB miesięcznie, choć w kwietniu tego roku było to nawet 21GB. Średnio w kwietniu na treści wideo zużyli ponad 8 GB. Około 50% klientów jest spoza Orange" - powiedział Stankiewicz podczas wideokonferencji.

Jak wyjaśnił dyrektor, z chwilą startu w maju 2019 r. aplikacja Orange Flex udostępniła płatności tylko za pomocą karty płatniczej, ale w styczniu tego roku rozszerzono funkcjonalność o możliwość płacenia za pomocą BLIK-a i z takiej możliwości korzysta już połowa nowych użytkowników.

Stankiewicz dodał także, że Orange Flex nie jest jeszcze rentowny, biorąc pod uwagę inwestycje, jakie zostały zrealizowane w dział IT.

bErBkIXr

"Zakładamy, że w którymś momencie zainteresowanie będzie rosło wykładniczo, a na razie wszyscy się tego uczymy i obserwujemy, jakie przynosi efekty, a są one coraz bardziej obiecujące" - dodał dyrektor.

Stankiewicz zapowiedział także wprowadzenie kolejnych nowości w ramach Orange Flex.

"Będziemy na bieżąco reagowali na to, co nam podpowiadają klienci. Z dużych rzeczy, które planujemy wprowadzić to klub Flex dla naszych użytkowników, a także Flex dla biznesu i sklep Flex, gdzie będzie możliwość zakupu sprzętu" - zapowiedział Stankiewicz.

Orange Flex to oferta obsługiwana poprzez aplikację, w której płatność odbywa się poprzez podłączenie karty płatniczej, a klient sam sobie konfiguruje pakiet, z którego chce w danej chwili korzystać.

bErBkIXx

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP). Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.

bErBkIXS
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(4)
Tomasz
4 miesiące temu
Podaję kod dla nowych użytkowników na 70 zł : TOMASZJPXC Polecam Flexa jestem już w nim prawie rok i zero problemów.
Andy
rok temu
Kod do Orange Flex na 50zł: ANDRZEJQF7Y
Andy
rok temu
Kod do Orange Flex na 50zł: IWONA655Q
bErBkIXT
Martyna
rok temu
Hej, zapraszam Cię do Orange Flex 🍊 Dostaniesz 50 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod MARTYNA1C4B przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan.