Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
07.08.2020 17:59

Przegląd informacji ze spółek

Rada nadzorcza Enei powołała Tomasza Szczegielniaka na stanowisko członka zarządu ds. korporacyjnych oraz Tomasza Siwaka na stanowisko członka zarządu ds. handlowych, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

Ireneusz Gronostaj złożył rezygnację z członka zarządu Libet, podała spółka.

Tomasz Grudziński złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu Artifex Mundi z dniem 30 września 2020 r., podała spółka. Rada nadzorcza powierzyła funkcję prezesa od 1 października br. dotychczasowemu członkowi zarządu spółki - Przemysławowi Błaszczykowi oraz powołała na nowego członka zarządu Roberta Mikuszewskiego.

Wydatki kartowe klientów Santander Bank Polska w księgarniach stacjonarnych i internetowych oraz w salonach prasowych w okresie 12 lipca - 1 sierpnia br. były o 14,2% wyższe niż w analogicznym okresie 2019 r., podał bank. Obecnie klienci banku wydają kartami w księgarniach i salonach prasowych ok. 3,5 mln zł tygodniowo, nieznacznie więcej niż latem 2019.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) z sukcesem zakończyło prace wiertnicze w gminie Wiązownica w powiecie jarosławskim. Otwór Zapałów-3K pozwoli na wydobycie ok. 5 mln m3 gazu ziemnego rocznie, podała spółka.

Marvipol Development powołał Mariusza Książka do zarządu spółki i pełnienia funkcji prezesa na kolejną dwuletnią kadencję trwającą od 11 sierpnia br. do 11 sierpnia 2022 roku, podała spółka. Jednocześnie Książek został powołany na prezesa British Automotive Holding (BAH) na kolejną dwuletnią kadencję trwającą od 9 sierpnia br. do 9 sierpnia 2022 r., poinformowano w osobnym komunikacie.

SimFabric powołał spółkę zależną - VRFabric, której działalność będzie skoncentrowana na produkcji symulatorów na gogle wirtualnej rzeczywistości, podała spółka. Nowa spółka zajmie się także portingiem gier na urządzenia VR.

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XVIII Wydział Gospodarczy wydał postanowienia o zatwierdzeniu układu w postępowaniu restrukturyzacyjnym spółki Action w restrukturyzacji, podała spółka.

The Dust podpisało umowę na wydanie gry "Together" z Ultimate Games, podała spółka. Gra będzie dostępna na konsoli Nintendo Switch, zostaną także stworzone porty na platformy Xbox oraz PS4.

The Dust podpisało umowę na wydanie gry "Together" z Ultimate Games, podała spółka. Gra będzie dostępna na konsoli Nintendo Switch, zostaną także stworzone porty na platformy Xbox oraz PS4.

Grupa rolnicza IMC zakończyła w tym tygodniu zbiory pszenicy ozimej. Wydajność osiągnęła poziom 5,8 t/ha i była ona o 52% lepsza niż średni plon na Ukrainie, podano w komunikacie

Premiera gry "Ultimate Fishing Simulator" na platformie Nintendo Switch została ustalona na 27 sierpnia br., podał Forever Entertainment.

Nowa, prognoza Grupy MOL zakłada 1,7-1,9 mld USD oczyszczonej EBITDA w 2020 roku, odzwierciedlając tym samym trudności w otoczeniu gospodarczym, które prawdopodobnie utrzymają się również w drugiej połowie roku, podała spółka. Wcześniej węgierski koncern prognozował 2,5 mld USD oczyszczonej EBITDA w br.

MOL odnotował 41,5 mld HUF skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w II kw. 2020 r. wobec 77,8 mld HUF zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Klabater wyznaczył datę premier gry "Heliborne Enhanced Edition" na 20 sierpnia br., a gry "Crossroads Inn Aniversary Edition" na 22 października , podała spółka.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-08-2020

pawelekqKilka dni temu na portalu Gazeta Polwiad czytałem jak młody koleś zarobił z 1000 zł kilka milionów na handlu przez Internet. Więc jak widać na tym … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)