Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Revolut udostępni klientom w Polsce szybkie przelewy SEPA Instant

2
Podziel się:

Revolut udostępni polskim klientom szybkie przelewy SEPA Instant, podała spółka.

Revolut udostępni klientom w Polsce szybkie przelewy SEPA Instant
(Flickr)

"Ponad 2200 wiodących instytucji bankowych z 22 krajów w Europie przystąpiło do SEPA Instant. Przelewy międzynarodowe w euro pomiędzy kontami zlokalizowanymi w tych instytucjach będą radykalnie szybsze. To co trwało dni, zajmie sekundy. Revolut udostępni przelewy SEPA Instant klientom indywidualnym oraz firmowym (Revolut Business) bezpłatnie - dotyczy to również rynku polskiego" - czytamy w komunikacie.

W wielu europejskich krajach Revolut jest pierwszą lub jedną z pierwszych instytucji finansowych, która oferuje szybkie przelewy SEPA Instant na lokalnym rynku. Warunkiem jest to, że bank odbiorcy także musi uczestniczyć w SEPA Instant, podkreślono.

"W krajach takich jak Irlandia, Polska, Cypr czy Monako, gdzie nie ma zbyt wielu banków, które przystąpiły do systemu SEPA Instant, Revolut oferuje atrakcyjne rozwiązanie do szybkich międzynarodowych przelewów w walucie euro do odbiorców w krajach, gdzie wiele banków wspiera przelewy SEPA Instant" - powiedziała operations manager w Revolut Core Payments Deziree Rapi, cytowana w materiale.

"Klienci oczekują rozwiązań, dzięki którym zaoszczędzą czas i pieniądze. Jako Revolut chcemy być liderem w tym obszarze. Cieszę się, że jako pierwsza duża instytucja finansowa oferujemy w Polsce dostęp do błyskawicznych przelewów międzynarodowych SEPA Instant" - dodał country manager Revolut w Polsce Karol Sadaj.

Revolut powstał w 2015 roku. Obsługuje w Polsce ponad 1 mln klientów.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Sweb
3 lata temu
Polecam nowo otwarty bank internetowy BlackCatCard, pochodzi z Malty, działa w całej UE, a konto u nich jest darmowe. Dla nowych klientów oferują 40 euro, czyli około 200 zł bonusu.
Ltp
3 lata temu
Płatne? Bezpłatne? Nie można było napisać?