Notowania

rynek spożywczy
16.10.2019 12:50

Sieć Grupy Pieprzyk powiększyła się o 3 stacje paliw do 86 w październiku

Należąca do Grupy Pieprzyk sieć stacji paliw działająca pod marką Moc Jakość Zysk powiększyła się w październiku 2019 roku o 3 placówki, do 86 stacji, podała spółka. Od początku 2019 roku do sieci Moc Jakość Zysk dołączyło 10 stacji.

Podziel się
Dodaj komentarz

Nowe placówki zlokalizowane są w Zielonej Górze, Królowie (woj. lubuskie) - przy drodze krajowej nr 12, bezpośrednio przy zjeździe z autostrady A18 prowadzącej w stronę Olszyny oraz w Iłowie (woj. lubuskie), poinformowano na stronie internetowej Grupy Pieprzyk.

Dwie z uruchomionych w październiku stacji działały wcześniej w barwach PKN Orlen, podano także.

Tradycyjnie dla stacji sieci Moc Jakość Zysk, klienci nowych stacji mogą zaopatrzyć się na nich w produkty własne Grupy Pieprzyk, takie jak świeże owoce, warzywa czy soki owocowe.

Grupa Pieprzyk obejmuje spółki działające od 1989 r. w Polsce i w Niemczech. Zarządza niezależną siecią stacji paliw pod marką Moc Jakość Zysk, działającą przede wszystkim w południowo-zachodniej części kraju. Licząca ponad 80 placówek sieć stanowi ósmą największą sieć stacji w Polsce, a drugą po Moya zarządzaną przez prywatnego, polskiego właściciela.

Tagi: rynek spożywczy, handel detaliczny, chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-10-2019

NIKz tym że MOYA to w większości franczyza

Rozwiń komentarze (1)