Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Synektik złożył ofertę dot. robota chirurgicz. w przetargu WIM na 16,1 mln zł

0
Podziel się:

Synektik złożył ofertę dotyczącą robota chirurgicznego Da Vinci w przetargu ogłoszonym przez Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie przy ul. Szaserów, podała spółka. Wartość złożonej przez spółkę oferty wynosi 16 088 234,20 zł netto.

Synektik złożył ofertę dot. robota chirurgicz. w przetargu WIM na 16,1 mln zł

"Zarząd spółki informuje również, że w dniu 26 czerwca 2020 r. miało miejsce otwarcie ofert w wyżej wymienionym postępowaniu przetargowym. W tym samym dniu na platformie zakupowej szpitala ukazała się informacja, że do jego siedziby wpłynęła jedna oferta" - czytamy w komunikacie.

Przychody uzyskane z realizacji projektu wpłyną na wynik finansowy Synektik w IV kwartale roku finansowego 2019, trwającego od 1 października 2019 do 30 września 2020 r, podano także.

Grupa Synektik dostarcza rozwiązania informatyczne, nowoczesną technologię oraz pełen zakres usług i wsparcia dla placówek medycznych, w zakresie radiologii, onkologii, kardiologii i neurologii. Synektik powstał w 2001 roku, od sierpnia 2011 roku akcje spółki notowane były na NewConnect, a w październiku 2014 r. zadebiutowały na rynku regulowanym GPW.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)