Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Trans Polonia chce skupić do 1 mln akcji własnych po 3,7 zł/szt.

0
Podziel się:

Warszawa, 08.04.2019 (ISBnews) - Trans Polonia chce, w ramach programu skupu, nabyć nie więcej niż 1 mln akcji własnych, stanowiących ok. 4,38% kapitału po 3,7 zł za akcję, podała spółka.

Trans Polonia chce skupić do 1 mln akcji własnych po 3,7 zł/szt.

"W przedmiotowej uchwale zarządu zostały ustalone następujące warunki programu skupu akcji własnych: Program będzie realizowany od 9 kwietnia 2019 r. do 26 kwietnia 2019 r. W ramach programu zostanie nabytych nie więcej niż 1 000 000 akcji własnych spółki, co stanowi około 4,38% kapitału zakładowego spółki i uprawnia do wykonywania około 4,38 % ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki. Cena zakupu akcji nabywanych została ustalona na 3,70 zł za jedną akcję nabywaną" - czytamy w komunikacie.

Akcje będą nabywane za pośrednictwem Trigon Dom Maklerski, zgodnie z poniższym harmonogramem:

a. Termin rozpoczęcia przyjmowania ofert sprzedaży: 9 kwietnia 2019 r.

b. Termin zakończenia przyjmowania ofert sprzedaży: 23 kwietnia 2019 r.

c. Przewidywany dzień zawarcia transakcji nabycia akcji nabywanych: 26 kwietnia 2019 r.

d. Przewidywany dzień rozliczenia transakcji nabycia przez spółkę akcji nabywanych: 26 kwietnia 2019 r., wymieniono również.

Akcjonariusz spółki - Dariusz Cegielski, działając w imieniu własnym oraz swojej spółki zależnej Euro Investor - poinformował, że nie skorzysta z możliwości sprzedaży akcji spółki, podano w odrębnym komunikacie.

Trans Polonia to operator transportowo-logistyczny, oferujący przewozy cysternowe paliw, płynnych surowców chemicznych i spożywczych oraz mas bitumicznych. Spółka jest obecna w kilkunastu krajach Europy, posiada swoje przedstawicielstwa we Francji, Holandii, Hiszpanii i Niemczech. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)