Notowania

finanse
15.05.2019 17:44

V. Radin zastąpi P.P. Bézieau na stanowisku wiceprezesa BNP Paribas Bank Polska

Philippe Paul Bézieau złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa BNP Paribas Bank Polska ze skutkiem na dzień 30 września 2019 r., podał bank. Rada nadzorcza banku powołała na stanowisko wiceprezesa z dniem 1 października br. Volodymyra Radina.

Podziel się
Dodaj komentarz

Przyczyną rezygnacji Bézieau jest objęcie nowego stanowiska w ramach Grupy BNP Paribas, podano w komunikacie.

Radin wszedł w skład zarządu na okres do czasu zakończenia bieżącej trzyletniej wspólnej kadencji członków zarządu banku.

Volodymyr Radin to absolwent Ukraińskiej Akademii Bankowości Narodowego Banku Ukrainy. Ponadto ukończył w 2016 r. studia z zakresu marketingu na HEC w Paryżu i studia z zakresu kierowania zarządem na Ukraińskiej Akademii Ładu Korporacyjnego. Z bankowością jest związany od ponad 15 lat. W 2008 r. dołączył do Grupy BNP Paribas jako dyrektor ds. sprzedaży i zastępca dyrektora linii biznesowej Personal Finance w Ukrsibbank. W 2014 r. został nominowany na stanowisko dyrektora linii biznesowej Personal Finance i członka zarządu Ukrsibbank, a następnie wiceprezesa zarządu, podano w komunikacie.

BNP Paribas Bank Polska jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW. Aktywa razem banku wyniosły 109 mld zł na koniec 2018 r.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz