Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Warszawa i innogy Stoen Operator podpisały umowę dot. inwestycji energetycznych

0
Podziel się:

Warszawa, 08.10.2019 (ISBnews) - Warszawa i innogy Stoen Operator podpisały porozumienie o współpracy w zakresie realizacji inwestycji energetycznych na terenie miasta, podała spółka. Porozumienie podpisano celem realizacji inwestycji związanych z przebudową i rozbudową sieci elektroenergetycznych na terenie Warszawy.

Warszawa i innogy Stoen Operator podpisały umowę dot. inwestycji energetycznych
bEEvvYfF

"Inteligentne miasta to nie tylko innowacje technologiczne. To także efektywna współpraca partnerów zaangażowanych na rzecz nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Podpisanie porozumienia to krok w stronę stworzenia przyjaznych warunków dla miejskich inwestycji. Przełoży się na przyspieszenie terminów, a w dalszej perspektywie na zadowolenie mieszkańców" - powiedział prezes innogy Stoen Operator Robert Stelmaszczyk, cytowany w komunikacie.

Umowa przewiduje także współpracę w zakresie działań edukacyjnych celem zwiększenia świadomości warszawiaków na temat korzyści płynących z wykorzystywania OZE, rozwoju sektora elektromobilności i rozwiązań z obszaru smart city, podano także.

Największymi firmami należącymi do Innogy w Polsce są Innogy Polska odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię ok. 1 mln klientów oraz firma Innogy Stoen Operator, zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną.

bEEvvYgi
energetyka
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)