Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Agora skłania się do skupu akcji w formie ogłoszenia oferty

0
Podziel się:
Agora skłania się do skupu akcji w formie ogłoszenia oferty

Agora ocenia, że formuła skupu akcji z poprzednich lat - w formie ogłoszenia oferty zakupu - sprawdziła się i ku niej się skłania, poinformował członek zarządu Grzegorz Kossakowski.

"Formuła skupu akcji z poprzednich lat się sprawdziła i ku niej się skłaniamy" - powiedział Kossakowski podczas konferencji prasowej.

W 2015 r. spółka przeprowadziła ofertę zakupu do 1,14 mln akcji własnych (2,23% kapitału) z ceną 12 zł za walor.

Obecnie Agora rekomenduje przeprowadzenie procesu skupu akcji własnych do maksymalnej łącznej kwoty 23,83 mln zł, przy cenie nabycia kształtującej się w przedziale 15,5-20 zł za akcję.

Agora jest m.in. większościowym właścicielem sieci kin Helios, firmy Next Film, zajmującej się produkcją i dystrybucją filmową oraz wydawcą Gazety Wyborczej i czasopism. Grupa jest ponadto właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych i większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego Radia TOK FM. Serwisy internetowe Agory należą do wiodących pod względem popularności w swoich kategoriach. Agora jest współwłaścicielem kanału telewizyjnego Metro na ósmym multipleksie cyfrowej telewizji naziemnej oraz kanału Stopklatka TV uruchomionego wspólnie z Kino Polska TV.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)