Notowania

finanse
26.10.2016 15:29

Anna Paczuska i Wojciech Małek dołączyli do zarządu GetBack

Podziel się
Dodaj komentarz

Funkcję drugiego wiceprezesa GetBack objęła Anna Paczuska, była dyrektor generalna i prezes EOS KSI, poinformowała spółka. Nowym członkiem zarządu został też Wojciech Małek, związany dotąd z funduszami Enterprise Investors i Abris Capital Partners, a od czerwca w zarządzie zasiada również Mariusz Brysik, kierujący w firmie obszarem prawnym i compliance, podano również.

"GetBack konsekwentnie pracuje nad umacnianiem pozycji rynkowej. Jednym z elementów realizacji tego modelu biznesowego jest poszerzanie kompetencji zarządu. Nowi menadżerowie posiadają ogromne doświadczenie w kluczowych dla spółki obszarach. Anna Paczuska jest specjalistką w dziedzinie windykacji polubownej, Wojciech Małek to ekspert od spraw finansowych, a Mariusz Brysik specjalizuje się we wszelkich kwestiach natury prawnej. Wykorzystanie ich wiedzy i umiejętności pozwoli efektywnie zarządzać dynamicznym rozwojem spółki" - powiedział prezes Konrad Kąkolewski, cytowany w komunikacie.

Anna Paczuska pełni funkcję wiceprezesa GetBack od sierpnia 2016 r. W latach 2004-2009 obejmowała stanowisko dyrektora w firmie EOS KSI Polska, awansując w kolejnych latach na pozycję dyrektora generalnego, a następnie prezesa, podano również.

"Wojciech Małek jest członkiem zarządu GetBack od września 2016 r. Posiada bogate doświadczenie w branży finansowej. Przed objęciem stanowiska investment director w Abris Capital Partners w październiku 2015 r., przez pięć lat związany był z Enterprise Investors, gdzie odpowiadał m.in. za monitorowanie spółek z portfolio" - czytamy w komunikacie.

Mariusz Brysik został powołany na stanowisko członka zarządu GetBack w czerwcu 2016 r. Zarządza Kancelarią Prawną GetBack Mariusz Brysik sp. k., obsługującą fundusze sekurytyzacyjne. Wcześniej, w latach 2011-2013, zajmował stanowisko radcy prawnego w Getin Noble Banku, podano również.

GetBack S.A. to jeden z liderów polskiego rynku windykacji. Firma powstała w lutym 2012 r. , a w lipcu 2014 r. firmę przejęła grupa Idea Bank. GetBack dysponuje własną kancelarią prawną. Od marca 2014 roku firma GetBack jest także obecna na rynku rumuńskim.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz