Notowania

budownictwo
29.02.2016 11:54

Awbud ma umowę na przebudowę parkingu dla IKEA w Katowicach za ok. 7 mln zł

Podziel się
Dodaj komentarz

Awbud zawarł umowę na przebudowę parkingu IKEA w Katowicach. Wynagrodzenie Awbudu wyniesie blisko 7 mln zł, podała spółka.

"Mimo, że podpisujemy kontrakty przede wszystkim jako generalny wykonawca, na rynku znani też jesteśmy z wyspecjalizowanych usług podwykonawczych, szczególnie prac żelbetowych i instalacyjnych. Podejmujemy też zlecenia z innych sektorów, czego przykładem jest kontrakt na przebudowę parkingu dla IKEA w Katowicach" - powiedział prezes Michał Wuczyński, cytowany w komunikacie.

W ramach umowy z Balzola Polska - generalnym wykonawcą projektu - Awbud przebuduje parking o wielkości 14,5 tys. mkw. Zadaniem spółki w ramach robót budowlanych będzie kompletna przebudowa parkingu, w tym stworzenie fundamentów, a także wykonanie nowych słupów żelbetowych oraz płyty głównej, podano także.

Awbud to wyspecjalizowana grupa budowlana, prowadząca działalność w 6 obszarach: budownictwa komercyjnego i ogólnego, realizacji obiektów przemysłowych, rewitalizacji obiektów, realizacji w obszarach ekologii i energetyki, prac instalacyjnych, prac żelbetowych. Od marca 2011 roku firma obecna jest na rynku podstawowym GPW.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz