Notowania

budownictwo
27.04.2016 16:16

Dwie firmy zainwestują min. 26,5 mln zł w Wałbrzyskiej SSE w Kłodzku i Lesznie

Podziel się
Dodaj komentarz

Firmy Wessel-Poliamid oraz Robinsons Polska otrzymały zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park", na mocy których zainwestują łącznie minimum 26,5 mln zł odpowiednio w podstrefach Kłodzko i Leszno, podała strefa.

"Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Kłodzko wydano dla Wessel-Poliamid sp. z o.o. Firma zrealizuje nowe przedsięwzięcie polegające na utworzeniu zakładu, w którym wytwarzane będą wyroby z tworzyw sztucznych, w tym dysze do odkurzaczy. Przedsiębiorca zainwestuje co najmniej 25 mln zł oraz zatrudni co najmniej 100 nowych pracowników. Firma planuje zakończyć inwestycję najpóźniej do 31.12.2018 r." - czytamy w komunikacie.

Natomiast Robinsons Polska zrealizuje na terenie Podstrefy Leszno nowe przedsięwzięcie polegające na budowie zakładu, w którym wytwarzane będą konstrukcje stalowe, elementy konstrukcyjne, bramy, słupy i uchwyty. Przedsiębiorca zainwestuje co najmniej 1,5 mln zł oraz zatrudni co najmniej 8 nowych osób. Firma planuje zakończyć inwestycję najpóźniej do 31.12.2018 r., podano również

Tagi: budownictwo, nieruchomości, chemia, farmacja, sse, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz