Notowania

giełda
21.11.2017 15:02

Firma bukmacherska Superbet rozpoczyna działalność w Polsce

Firma bukmacherska Superbet w tym tygodniu otwiera pierwsze punkty w Polsce, poinformowała firma. Superbet w październiku otrzymał licencję wydaną przez ministra finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich, a łącznie do końca roku planowane jest uruchomienie co najmniej 50 lokalizacji.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W Polsce jesteśmy obecni od 2013 r., testowaliśmy przez ten czas rynek, więc nie jesteśmy tutaj nowicjuszami. Polska jest dla nas kluczowym rynkiem, chcemy klientom zaoferować to, co mają dziś klienci w Rumunii. Mamy już swoje punkty w w Londynie i Leeds, teraz czas na Polskę. Obecnie celem strategicznym firmy jest stworzenie globalnego gracza na rynku bukmacherskim. W Rumunii współpracujemy m.in. z Rapidem oraz Steaua Bukareszt, wspomagamy też koszykówkę. Chcielibyśmy więc naturalnie stać się sponsorem jednaj z polskich drużyn, ale decyzję której podejmiemy po konsultacjach z naszym ambasadorem, Jerzym Dudkiem" - powiedział dyrektor generalny Superbet Romania Vlad Ardeleanu podczas konferencji prasowej.

Dyrektor wyjaśnił, że Superbet jest firmą rodzinną, działającą od 2009 r., ale dotąd głównie w na rodzimym rynku. Nastąpił jednak moment, by spróbować swoich sił poza granicami Rumunii.

Superbet planuje uruchomić punkty w całej Polsce - m.in. w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Do końca grudnia fanom sportu zostanie udostępnionych co najmniej 50 lokalizacji. W połowie przyszłego roku liczba punktów ma zostać podwojona, podano także.

"Licencja MF obejmuje na dziś 82 punkty sprzedaży, a do końca 2017 roku chcemy uruchomić ok. 50. Natomiast w przyszłym roku, do czasu rozpoczęcia mistrzostw świata w piłce nożnej odbywających się w Rosji, chcemy, by było ich ponad 100" - powiedział prezes Aleš Dobeš, również obecny na konferencji.

Firma organizuje zakłady wzajemne na wydarzenia sportowe, polityczne i społeczne. Przez dziewięć lat Superbet rozwinął swoją sieć do ponad 600 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii, a także powiększył wpływy oferując zakłady w Internecie oraz kasyno online, podano także.

"Rynek bukmacherski w Polsce jest dla nas bardzo istotny i widzimy w nim duży potencjał. Podkreślamy, że Superbet zawsze działał zgodnie z obowiązującymi przepisami, dlatego doskonale odnajdziemy się na polskim rynku. By na nim zaistnieć, nie wystarczy jednak tylko otrzymać licencję. Ważny jest także pomysł i oferta dla klienta. Wierzymy, że z naszą ofertą wprowadzimy nową jakość i będziemy konkurencyjni dla dotychczasowych graczy na rynku. Stworzyliśmy markę zakładów dla wymagających klientów. Wysoka jakość i wysokie kursy to klucz naszej polityki" - podsumował Dobeš.

Superbet został założony w 2008 roku w Rumunii jako jeden z operatorów zakładów wzajemnych na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej. Będzie jednym z 8 legalnie działających bukmacherów na polskim rynku, z licencją Ministerstwa Finansów. Plany obejmują stworzenie sieci stacjonarnych punktów sprzedaży oraz uzyskanie zgodny na budowę platformy online.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
22-11-2017

XmanSupebet to mała płotka i może nie udźwignąć tego rynku. To ja już wolę grać u sprawdzonych polskich bukmacherów o sprawdzonej marce - na przykład STS … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)