Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC rozbudowuje Giełdę Długów

0
Podziel się:
Kancelaria Prawna-Inkaso WEC rozbudowuje Giełdę Długów
bECMLfxN

E-Wierzyciel.pl - operator internetowej giełdy wierzytelności z grupy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC - zawarł umowę stałej współpracy z firmą Euleo na dochodzenie przez tą spółkę wierzytelności publikowanych na portalu www.gielda-dlugow.net, a efektem tych działań będzie zwiększenie przychodów Grupy WEC, poinformował prezes Kancelarii Prawnej-Inkaso WEC Remigiusz Brzeziński.

"Podpisanie umowy z Euleo stanowi ważny krok w kierunku rozbudowy Giełdy Długów, innowacyjnej platformy obrotu wierzytelnościami. Dostrzegamy ogromny potencjał rozwoju internetowych kanałów umożliwiających przyśpieszenie procesu windykacji, dlatego szczególną uwagę kładziemy na zastosowanie nowatorskich rozwiązań informatycznych i pozyskanie jak najwięcej doświadczonych partnerów biznesowych z rynku windykacji wierzytelności. Liczymy, że nasza współpraca z tak renomowanym podmiotem wpłynie na znaczny wzrost ilości ofert i wartości wierzytelności udostępnianych na portalu oraz na zwiększenie liczby klientów korporacyjnych zainteresowanych skuteczną obsługą windykacyjną" - powiedział Brzeziński, cytowany w komunikacie.

Dodał, że efektem tych działań ma być zwiększenie przychodów Grupy WEC, co wpłynie na dalsze umacnianie naszej pozycji na rynku windykacji i zarządzania wierzytelnościami dla małych i średnich przedsiębiorstw w sektorze B2B.

bECMLfxP

Portal umożliwia dodawanie i wyszukiwanie ogłoszeń on-line, dokonywanie transakcji kupna i sprzedaży przeterminowanych wierzytelności gospodarczych (do 90 dni, od 91 dni do 2 lat i powyżej 2 lat) oraz weryfikację tj. sprawdzenie kontrahenta na liście długów wystawionych do sprzedaży. Aktualne zasoby serwisu to oferty kupna 2394 wierzytelności o wartości ok. 41,7 mln zł.

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC jest notowana na NewConnect. Od 20 lat specjalizuje się szczególnie w obsłudze wierzytelności dla spółek z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z segmentu B2B.

bECMLfyq
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)