Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Konsorcjum P.A. Nova wybrane do rewitalizacji dworca w Maczkach za 38,9 mln zł

0
Podziel się
Konsorcjum P.A. Nova wybrane do rewitalizacji dworca w Maczkach za 38,9 mln zł
bEqUuwut

Konsorcjum w składzie P.A. Nova, TWS GB oraz Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Socar zostało wybrane przez PKP S.A. w przetargu mającym na celu wyłonienie generalnego wykonawcy rewitalizacji dworca kolejowego Sosnowiec Maczki. Przewidywana wartość prac to 38,89 mln zł brutto, podała spółka.

Zadanie nosi nazwę "Rewitalizacja budynku zabytkowego dworca kolejowego Sosnowiec Maczki poprzez jego przebudowę, rozbudowę i zmianę sposobu użytkowania na funkcję obsługi podróżnych oraz Centrum Naukowo-Dydaktycznego Transportu Kolejowego Politechniki Śląskiej w Gliwicach, a także przebudowa, rozbudowa, nadbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku stanowiącego pozostałość po historycznej zabudowie w otoczeniu nieistniejącej dawnej komory celnej na funkcje usług handlu i gastronomii oraz budowa przejścia podziemnego łączącego oba budynki, parkingów naziemnych i infrastruktury towarzyszącej wraz z likwidacją kolidujących z inwestycją budynków".

P.A. Nova jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

bEqUuwuW
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)