Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Małgorzata Sadurska powołana na członka zarządu PZU

1
Podziel się:
Małgorzata Sadurska powołana na członka zarządu PZU

Rada nadzorcza Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń (PZU)
powołała z dniem 13 czerwca Małgorzatę Sadurską w skład zarządu i powierzyła jej pełnienie funkcji członka zarządu PZU, podała spółka.

"Powołanie następuje na okres wspólnej kadencji, która rozpoczęła się w dniu 1 lipca 2015 roku i która obejmuje trzy kolejne pełne lata obrotowe. Pierwszym pełnym rokiem obrotowym kadencji był rok 2016" - czytamy w komunikacie.

Małgorzata Sadurska w latach 2005-2015 sprawowała mandat Posła na Sejm RP (V, VI i VII kadencji). Pracowała w komisjach ds. Unii Europejskiej, spraw wewnętrznych, nadzwyczajnej ds. zmian w kodyfikacjach, w której przez dwie kadencje była wiceprzewodniczącą Komisji. Była członkiem Krajowej Rady Sądownictwa, przewodniczącą rady nadzorczej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W 2007 Sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ds. pracy i polityki społecznej. 7 sierpnia 2015 roku została powołana na stanowisko Szefa Kancelarii Prezydenta RP, które piastowała do dnia 12 czerwca 2017 roku, podano także.

Grupa kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
obserwator
6 lat temu
Teoretyczny Kraj gdzie niekompetencja i kolesiostwo jest standardem. Ale mamy dobrą zmianę.