Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
finanse
06.04.2017 12:43

PKO BP prowadzi łącznie ponad 1,1 mln rachunków dla osób poniżej 26. roku życia

Podziel się
Dodaj komentarz

Liczba rachunków klientów indywidualnych PKO Banku Polskiego wzrosła o 230 tys. w skali roku. Coraz więcej rachunków otwierają osoby młode do 26. roku życia. Bank prowadzi już łącznie ponad 1,1 mln kont dla takich osób, podał bank.

"PKO BP notuje jeden z najefektywniejszych wzrostów organicznych na rynku, jeśli chodzi o liczbę prowadzonych rachunków. Co dla nas bardzo istotne, ponad połowę nowych RORów otwieramy dla osób młodych poniżej 26. roku życia, a więc tych, dla których dostęp do nowoczesnych form bankowania jest szczególnie ważny. Właśnie to odnajdują w PKO BP, w którym w ostatnich latach wykonaliśmy gigantyczną pracę nad ofertą i wizerunkiem" - powiedział dyrektor departamentu produktów klienta indywidualnego Paweł Placzke, cytowany w komunikacie.

PKO BP obsługuje najwięcej na rynku klientów ogółem (9,2 mln), w tym najwięcej klientów indywidualnych - ponad 8,7 mln. 2016 rok bank zakończył imponującym 230-tysięcznym przyrostem r/r liczby prowadzonych rachunków dla klientów indywidualnych, podano także.

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Aktywa razem banku wyniosły 285,57 mld zł na koniec 2016 r. Akcje banku od listopada 2004 r. notowane są na GPW.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
11-04-2017

jusia89ja tez mam tam konto dla mlodych, lepszego nie ma

25-04-2017

Lilkaa ktoś z Was może coś więcej polecic i powiedziec nt, konta dla mlodych? tez planuje zalozyc, tzn zmieniam bank i chcialabym zeby to konto bylo jednak … Czytaj całość

14-04-2017

PiotrekPosiadam konto od x czasu i nigdy nie bylo problemów, tak samo z kontem firmowym i rachunku oszczednosciowym. PEwna firma to i ludzie konta otwieraja

Rozwiń komentarze (4)