Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
30.03.2018 08:44

QubicGames udzielił licencji na wydanie dwóch swoich gier na PC

QubicGames zawarł ze spółką Sonka dwie umowy: o udzielenie licencji na wydanie gry "Robonauts" na platformę PC oraz o udzielenie licencji obejmującą implementację oraz wydanie gry "Astro Bears Party" na platformę PC, podał QubicGames.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zgodnie z ustaleniami Sonka S.A. zajmie się dostosowaniem gry 'Astro Beras Party' na platformę PC oraz będzie odpowiedzialna za wprowadzenie obu gier do sprzedaży na tej platformie. Podpisanie niniejszych umów ma na celu zwiększenie dostępności gotowych produkcji QubicGames na inne platformy, przy jednoczesnym zwiększeniu ilości premier gier wydawanych przez emitenta na konsoli Nintendo Switch" - czytamy w komunikacie.

W ramach umowy QubicGames uzyska wynagrodzenie w postaci części przychodu generowanego przez gry na platformie PC, podano także.

Sonka jest jednostką stowarzyszoną z QubicGames, w której posiada on 29% akcji zwykłych.

QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz