Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Radius Projekt planuje inwestycje hotelowe i biurowe na ok. 150 mln zł

0
Podziel się:

Grupa Radius planuje zainwestować na rynku hotelowym ok. 50 mln zł w 2019 r., poinformował współwłaściciel grupy Maciej Domżała. Grupa szykuje też obiekt biurowy o wartości ok. 100 mln zł. 

Radius Projekt planuje inwestycje hotelowe i biurowe na ok. 150 mln zł

"Grupa Radius planuje zainwestować na rynku hotelowym, wytypowane zostały 2 lokalizacje: Jerozolimskie 200 oraz Nowy Świat. W 2019 roku Grupa Radius planuje inwestycje w projekty hotelowe na ok. 50 mln zł. Trwają negocjacje dotyczące finansowania projektów" - czytamy w komunikacie.

"Mamy podpisane listy intencyjne od kilku międzynarodowych sieci, w tym roku planujemy podpisać umowy i przystąpić do realizacji. Szacujemy, że w lokalizacji Aleje Jerozolimskie 200 będzie to 180 pokoi, z kolei na Nowym Świecie 80. Wszystkie w standardzie trzy gwiazdkowym. W swoim portfelu dysponujemy nieruchomościami pozwalającymi na uruchomienie ponad 500 pokoi w kilku lokalizacjach w Warszawie" - powiedział Maciej Domżała, współzałożyciel i współwłaściciel Radius Projekt, cytowany w komunikacie.

Grupa Radius planuje również oferować biura serwisowane. W III kw. 2018 otwiera dwie lokalizacje - Jerozolimskie 200 oraz Św. Barbary 1. W sumie 1500 m2 biur serwisowanych z potencjałem nawet na potrojenie tej powierzchni, podano także.

"Radius Projekt przygotowuje się do realizacji projektu biurowego w klasie A. Na zbiegu Alei Jerozolimskich i ulicy Łopuszańskiej planowany jest budynek o powierzchni 16 tyś. GLA. Wartość projektu to ok. 100 mln zł" - podano także.

Radius Projekt to grupa kapitałowa, która od ponad 20 lat działa na warszawskim rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Profil biznesowy Grupy obejmuje działalność deweloperską związaną z realizacją inwestycji komercyjnych oraz mieszkaniowych, a także najem i zarządzanie nieruchomościami biurowymi, usługowymi, magazynowymi oraz mieszkaniowymi. Od 2012 roku Radius Projekt jest także generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowych.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)