Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ronson sfinalizował zakup działki pod 1 500 mieszkań na Żeraniu w Warszawie

0
Podziel się
Ronson sfinalizował zakup działki pod 1 500 mieszkań na Żeraniu w Warszawie
bDziVvOZ

Ronson sfinalizował zakup działki przy ulicy Marywilskiej na Żeraniu, gdzie planuje wybudować największe w swojej historii osiedle na ok. 1 500 mieszkań, podała spółka. W pierwszym etapie inwestycji, która trafi do sprzedaży w połowie roku, znajdą się 233 lokale.

"Osiedle przy ul. Marywilskiej ze względu na swoją wielkość będzie największym wyzwaniem w historii Ronsona. Projekt cenowo będzie wpisywał się w ekonomiczny segment rynku, nie zapominamy jednak o elementach typowych dla inwestycji Ronsona, takich jak wysoka jakość mieszkań, dbałość o części wspólne oraz benefity dla mieszkańców. Z kolei położony niedaleko osiedla przystanek kolejki miejskiej Warszawa Żerań zapewni dobre połączenie z centrum Warszawy" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

W listopadzie 2015 r. Ronson informował o zawarciu umowy przedwstępnej zakupu działki na Żeraniu. Wartość transakcji wyniosła blisko 36 mln zł. Dzięki finalizacji transakcji bank ziemi Ronsona powiększył się do ponad 5 100 lokali, z czego 3 000 przypada na rynek warszawski, podano również.

bDziVvPb

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. sprzedał 906 mieszkań, tj. o 27% więcej niż rok wcześniej.

bDziVvPC
budownictwo
nieruchomości
giełda
KOMENTARZE
(0)