Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Vivid Games przydzielił obligacje o łącznej wartości nominalnej 10,5 mln zł

0
Podziel się
Vivid Games przydzielił obligacje o łącznej wartości nominalnej 10,5 mln zł
bEpDkZBx

Vivid Games przydzielił 10 500 obligacji o łącznej wartości nominalnej 10,5 mln zł, podała spółka.

"Cena emisyjna za jedną obligację wynosiła w zależności od dnia dokonania zapisu od 997,00 do 999,00 zł" - czytamy w komunikacie.

W związku z wystąpieniem nadsubskrypcji w ramach transzy otwartej, zarząd spółki postanowił o przesunięciu liczby oferowanych obligacji pomiędzy transzami w ten sposób, że 3 480 obligacji przesunięto z transzy inwestorów instytucjonalnych do transzy otwartej, podano również.

bEpDkZBz

"Obligacje zostaną wprowadzone do obrotu w Alternatywnym Systemie Obrotu organizowanym przez BondSpot w ramach rynku Catalyst lub w Alternatywnym Systemie Obrotu organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie w ramach rynku Catalyst" - czytamy dalej.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój działalności: produkcje, marketing, pozyskanie licencji i kapitał obrotowy.

Spółka oferowała trzyletnie obligacje serii A o oprocentowaniu zmiennym opartym o WIBOR 3M + marża 6%. Termin wykupu mija 5 maja 2020 r. Obligacje zabezpieczone są zastawem rejestrowym na prawach autorskich do gry Outer Pioneer, oświadczeniem o poddaniu się egzekucji oraz wekslem własny emitenta z deklaracją wekslową.

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

bEpDkZCa
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)