Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Waryński i Dantex wprowadzili do sprzedaży 89 mieszkań na warszawskiej Woli

0
Podziel się:
Waryński i Dantex wprowadzili do sprzedaży 89 mieszkań na warszawskiej Woli
bELlwZWt

Grupa Waryński i Dantex wprowadziły do sprzedaży kolejną 89 mieszkań w projekcie Miasto Wola w Warszawie, poinformowała firma Waryński. Dotychczas swoich nabywców znalazło już blisko 30% lokali dostępnych w czwartej fazie Miasta Wola, podano także.

"Czwarta faza inwestycji Miasto Wola, którą właśnie wprowadzamy do sprzedaży, jest jak na razie najbardziej kameralną odsłoną całego projektu. Co niezwykle istotne, liczba mieszkań stanowi jedyną różnicę względem dotychczasowym faz. Nowy budynek, podobnie jak pozostałe w ramach osiedla, będzie wyróżniała charakterystyczna, kaskadowa bryła, przemyślane rozkłady mieszkań oraz najwyższa jakość wykończenia i zastosowanych materiałów" - powiedział prezes Mirosław Łoziński, cytowany w komunikacie.

Ceny za 1 m2 rozpoczynają się od ok. 6 525 zł brutto. Wszystkie lokale będą posiadały przestronne balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze - ogródki, podano również.

bELlwZWv

"Aktualnie w sprzedaży, oprócz budynku D, znajdują się również mieszkania realizowane w ramach drugiej i trzeciej fazy Miasta Wola. W drugiej fazie, której zakończenie zaplanowano na wrzesień br. pozostały dostępne zaledwie 3 mieszkania. Z kolei, w trzeciej odsłonie inwestycji - dotychczas największej, powstaną 132 funkcjonalne lokale" - czytamy w komunikacie.

Docelowo, w ramach całego projektu, realizowanego przez Grupę Waryński i Dantex przy ul. Jana Kazimierza powstanie ok. 820 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 48 tys. m2, podano również.

Grupa Waryński, której głównym akcjonariuszem jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, koncentruje się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami.

bELlwZWW
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)