Notowania

budownictwo
14.10.2016 14:07

ZUE ma umowę z PKP PLK na prace na przejściu granicznym za 41,5 mln zł netto

Podziel się
Dodaj komentarz

ZUE podpisało z PKP Polskimi Liniami Kolejowymi (PKP PLK) umowę na prace inwestycyjne na przejściu granicznym Medyka - Mościska II, podała spółka. Wartość umowy to 41,5 mln zł netto (51 mln zł brutto).

Umowa obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych oraz wykup gruntów w rejonie stacji Medyka.

"Termin realizacji umowy to 1 300 dni od daty podpisania umowy, nie później niż 20 maja 2020 r." - czytamy w komunikacie.

ZUE podało też, że w związku z zawarciem umowy portfel zamówień grupy kapitałowej osiągnął łączną wartość ok. 704 mln zł.

Na początku września spółka podała, że jej oferta na kwotę 41,5 mln zł netto (51 mln zł brutto) okazała się najniższa w postępowaniu przetargowym PKP Polskich Linii Kolejowych na prace inwestycyjne na przejściu granicznym Medyka - Mościska II.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. W 2015 r. skonsolidowane przychody ZUE wyniosły 542 mln zł.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz