Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bon 1000+. "Powinien zostać rozszerzony o inne branże"

1000 zł w bonie turystycznym 1000+ dla zatrudnionych na umowę o pracę. Program powinien zostać rozszerzony? - Nam bardziej niż o dostępność chodzi o sposób jego wykorzystania. Jest nastawiony wyłącznie na branżę turystyczną, nam zależy, by zasięg był rozszerzony na szkolenia czy wydarzenia kulturalne, eventowe - powiedział w programie "Money. To się liczy" Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan. - Mieliśmy taką koncepcję, żeby ewentualna dopłata pracodawcy do takiego bonu była związana bardziej ze szkoleniem niż formą wypoczynku. Potrzeba tu cyfrowego zabezpieczenia, a później jak najszerszej dystrybucji wokół branży turystyczno-wypoczynkowo-rozrywkowej - dodał.

0
0
99
Podziel się
Komentarze (99)
zobacz więcej komentarzy (99)
KOMENTARZE
(99)
Emeryt
3 lata temu
Pracuję na emeryturze na tzw. państwowym z trzynastką i co roku spędzam urlop, dwa tygodnie na wodach termalnych w Słowackich Tatrach, Beszeniowa, Tatralandia, stać mnie na to, a w tym roku z tego nici i jak dostanę ten bon i jeżeli nie będzie imienny to dam go sąsiadom, mają dzieci to może im się przyda. Zresztą na Słowacji i tak by nie był chyba honorowany.
Marecki
3 lata temu
Przepraszam ale gdzie ja za 1000 zł mam spędzić urlop, może w namiocie, gotować na ognisku zupki w proszku i jeść konserwy? To nawet na tydzień pobytu w pensjonacie z śniadaniem nie wystarczy, a za co obiad, kolacja, lody czy jakiś browar? Odwykłem już od biwaków i namiotów.
keks
3 lata temu
Dają - źle, niedają też źle jprd.
łosiu
3 lata temu
i tak trzymać.......zostanie w kraju i nie bedzie trzody
tom47
3 lata temu
a ja zwroce pracodawcy 100 zl i jaki podatek zapłace?
...
Następna strona