Trwa ładowanie...
bEpPVeJh

Notowania

Przejdź na

Budowa CPK. "Rząd nic nie robi, a nas każdy omija"

Trwa spór o budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie. - Mieszkańcy są zniecierpliwieni, chcielibyśmy, żeby zapadła decyzja, czy ten port powstanie. Nie ma nic gorszego, jak życie w niepewności, czy jutro będzie się w danym miejscu mieszkać. Oczekujemy od rządu szybkich działań - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" wójt gminy Baranów Waldemar Brzywczy. - Jest duża grupa, która nie chce zostawiać swoich macierzystych ziem, chce zostać w gminie. Albo w lewo, albo w prawo - bo nic się nie buduje, gmina się nie rozwija. Jesteśmy pomijani przez firmy, które mogłyby zainwestować w gazociąg czy światłowody. Jesteśmy pomijani, bo jest planowana wielka inwestycja - dodał.

0
0
26
Podziel się
Komentarze (26)
zobacz więcej komentarzy (26)
bEpPVeJt
KOMENTARZE
(26)
Z mojej obser...
rok temu
Problem w tym, że lotnisko nie jest zasadniczym celem, a szlaki drogowe i kolejowe, głownie z południa na północ. To boli jedynych wyznawców POłączeń Berlin-Moskwa. A Polska akurat ma przyjaciół na Węgrzech, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, itd. Ci z Zachodu oraz Wschodu zawsze tylko łupili nasz kraj. Niestety, POkornych, marzących o POdległości POd butem Ribentropp-Mołotow jeszcze trochę zostało. I ci są zawsze anty!
szok
rok temu
Biedni ludzie a najgorsze, że na żadną sprawiedliwość liczyć nie mogą bo PiSowskie państwo przejęło prokuraturę i sądy i nikt z nimi nie wygra żadnej sprawy ani sporu, tak to jest jak się sprzedaje wolność i wolność swoich dzieci za ochłap 500 plus.
tyle
rok temu
Nie będzie żadnego CPK to zwykłe miraże roztaczane dla ogłupiania wyborców PiSu że PiS planuje wielkie inwestycje, stare zgrane prymitywne działanie PiSu, który przez 6 lat rządów razem z tymi z 2005 roku nigdy w Polsce niczego nie zbudował i nie zbuduje, mierzei też nie przekopie zobaczycie , roboty stanąi pod jakimś pretekstem że UE nie pozwala czy innym.
bEpPVeJL
mańka
rok temu
po wyborach SPYCHACZE wjadą , ludzie dostaną po 2 tys za hektar po 5 tys za budenek i bujaj się . w sądzie sprawa z 5 lat potrwa lub dłużej
Ando
rok temu
Mieszkańcy powinni pozwać osoby decyzyjne w sprawie budowy PCK o odszkodowania za straty jakie ponoszą już od kilku lat w sferze psychicznej, moralnej, wizerunkowej, zdrowotnej i ekonomicznej, wynikłe z długotrwałego stanu niepewności i stresu na skutek braku konkretnych decyzji w sprawie budowy... ;) Niestety, w naszym chorym kraju, tylko nieliczne osoby zajmujące wysokie stanowiska w administracji, rządzie czy samorządach, ponoszą jakiekolwiek prawne konsekwencje swojej nieudolności, braku kwalifikacji, działań na szkodę Skarbu Państwa i Obywateli itp itd... A za tej władzy, to kolesiostwo, niekompetencja, sobiepaństwo, arogancja i ignorancja weszły już na sam szczyt... A głupi ciemny lud nadal będzie się cieszył z kolejnej kiełbasy wyborczej... Ehhh...
...
Następna strona