Trwa ładowanie...
bEqBzMeZ

Notowania

Przejdź na

Budowa CPK. "Zawsze jest głośno przed wyborami"

Centralny Port Komunikacyjny szansą czy przekleństwem dla regionu? - Nikomu nie zaglądam w kieszeń, natomiast martwi mnie jedna rzecz, prezydent i premier zapowiedzieli, że w 2023 roku będą wkopywane łopaty. Dlaczego w tym roku? Bo będą wybory parlamentarne? O nas, o gminie Baranów robi się głośno przed każdymi wyborami. My, mieszkańcy gminy, to ludzie, którzy chcą otrzymać godne pieniądze za wysiedlenia, by w cudzysłowie wzbogacić się na przymusowej wyprowadzce - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" wójt gminy Baranów Waldemar Brzywczy. - Pojawiają się stawki, mowa o kwotach 30-35 zł za metr, ale na spotkaniach dowiadujemy się jednego - przyjdą rzeczoznawcy i wycenią. Jeśli wycenią na 20 zł, to będą płacić 20 zł, a jak wycenią na 50 zł, to zapłacą 50 zł. A ewentualne spory będą rozstrzygane w sądach - dodał.

0
0
6
Podziel się
Komentarze (6)
zobacz więcej komentarzy (6)
bEqBzMfl
KOMENTARZE
(6)
pewnikiem
rok temu
gdyby tam mieszkali politycy to cena za ziemię byłaby kosmiczna
czytelnik
rok temu
Dlaczego nasze władze centralne nie widzą , że tak bogaty kraj jak Niemcy budują nowy port lotniczy z wielkim opóźnieniem i ogromnym wzrostem kosztów? Jakie perspektywy przed nami? Czy Niemcy pozwolą nam po ewentualnym wybudowaniu CPL na jego pełne wykorzystanie? To jest interes, jestem przekonany że wiele firm przewozowych nie da nam możliwości zarobku.
Jon
rok temu
Jak skończą budować dowiemy się że prawidłowa nazwa to Srebrny CPK...
bEqBzMfD
Jacek3
rok temu
Popierają budowę CPK głównie ci,którzy nie płacą podatków i nie zainwestowaliby z własnych pieniędzy nawet złotówki w ten interes.
iuhbgrfd
rok temu
CPK czyli Cwany Przekręt Kaczyńskiego