Trwa ładowanie...
bEqqZyjp

Notowania

Przejdź na

Ceny w hotelach w górę. "Polacy są wyrozumiali, chcą tego"

Luzowanie obostrzeń. Od 26 czerwca możliwe obłożenie w hotelach wzrasta do 75 proc., zaszczepieni nie wchodzą do limitu. Jednak branża w cale się nie cieszy. - To bardzo niefortunne i niesprawiedliwe rozporządzenie. Jesteśmy gotowi na przyjmowanie 100 proc. gości, spełniamy najwyższe normy sanitarne, polskie hotele są jednymi z najlepszych w Europie, dlatego nie rozumiemy tej decyzji. Gdyby obłożenie było pełne, ceny byłyby niższe - powiedział w programie "Money. To się liczy" Marek Łuczyński, prezes Polskiej Izby Hotelarzy. - Pojawia się też problem prawny z weryfikowaniem, czy ktoś jest zaszczepiony. To kwestie związane z ochroną danych osobowych, pomysł jest niedopracowany i nie możliwy do skontrolowania przez sanepid. Kurorty cieszą się bardzo dużym powodzeniem, w hotelach miejskich wciąż jest dramat - dodał. Był też pytany o wzrost opłat w hotelach. - Na pewno mamy do czynienia z pojęciem odłożonego popytu. Wiele miesięcy byliśmy zamknięci, a goście są...

rozwiń
0
0
2
Podziel się
Komentarze (2)
zobacz więcej komentarzy (2)
bEqqZyjB
KOMENTARZE
(2)
Źerują cynicz...
miesiąc temu
Morawiecki to cyniczny bankowiec,wie źe wysokie ceny to duźo VAT-u do kasy dla swoich, on ma społeczeństwo w nosie.Dajemy 500 zabieramy 600 to motto aktualnie rządzących no ale ich rodziny są na swoim czyli naszym utrzymaniu po 50 000 miesiecznie na twarz np. Czarnecki !
bob budownicz...
miesiąc temu
nic tylko pogratulować zarobków pewnej grupy w czasie pandemii, 2 tyś za tydzień a teraz 8-10k a to samo (prawie) bo nie wszystko w hotelach jest czynne.