Trwa ładowanie...
bEELGLjF
Notowania
Przejdź na

Chaos w biurach podróży. Wszystko przez jedną decyzję rządu

Rząd wprowadził obowiązkową kwarantannę dla osób powracających z krajów spoza Unii Europejskiej, to wywołało chaos w biurach podróży. - W pierwotnej wersji rozporządzenie brzmiało tak, że nakazywało pójście na kwarantannę także osobom wracającym z Chorwacji, Bułgarii i Rumunii, później to doprecyzowano. Dla nas niezrozumiałe jest też to, że wszystkie kraje wrzuca się do jednego worka, tak, jakby stwarzały jednakowe zagrożenie - powiedział w programie "Money. To się liczy" Marcin Wujec, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych. - Wjeżdżając na przykład do Turcji, Egiptu czy Gruzji musimy się badać, wykonać albo test PCR, albo antygenowy. Osoby niezaszczepione wracając do Polski też muszą zostać przebadane. Trudno powiedzieć, że tak zorganizowana turystyka stwarza jakiekolwiek zagrożenie. Apelujemy o wyłączenie z obowiązku kwarantanny te kraje, do których podróżowanie jest bezpieczne - dodał.

0
0
47
Podziel się
Komentarze (47)
zobacz więcej komentarzy (47)
bEELGLjR
KOMENTARZE
(47)
Proste
3 miesiące temu
A ktore państwo jest bezpieczne? Nie ma takiego. Wszędzie jest rozprowadzany wirus.
Cisuwa
3 miesiące temu
Każdy ma prawo do wolności i bezpieczeństwa osobistego. Nikt nie może być pozbawiony wolności, z wyjątkiem następujących przypadków i w trybie ustalonym przez prawo: a) zgodnego z prawem pozbawienia wolności w wyniku skazania przez właściwy sąd; I inne mówiące podobnie.
Polak
3 miesiące temu
Widać ,że dla niektórych życie i zdrowie ludzi nie ma żadnego znaczenia.Gdyby rządziła TOTALNA to prawdopodobnie tych bzdur nie wypisywaliścieby bo już po prostu by was nie było .
bEELGLkj
robi
3 miesiące temu
Tylko ostra reakcja społeczeństwa może zatrzymać to szaleństwo
antyPiS
3 miesiące temu
Chorwacja?Czy to nie ulubione miejsce urlopowe PiSlandczyków?No to rzad zrobi wszystko zeby urlopy spedzili w PiSlandzie a nie w raju.hahahaha
...
Następna strona