Trwa ładowanie...
bEpJBomt

Notowania

Przejdź na

Covidowe oszustwa. Szef UOKiK: nawet spółdzielnia mleczarska naciągała klientów

Okres pandemii koronawirusa niestety sprzyja oszukańczym praktykom, niektórzy przedsiębiorcy żerują na lęku związanym z covid-19 i naciągają klientów. - Widzimy takie praktyki, na bieżąco prowadzimy działania, by już u źródła im przeciwdziałać. Prosimy konsumentów, by zwracali uwagę na produkty i usługi, i nie dali się naciągnąć - powiedział w programie "Money. To się liczy" Tomasz Chróstny, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. - Jest pełna skala rozwiązań. Niektóre są wprost przestępstwami pospolitymi, ale mówimy też o alternatywnych inwestycjach, czy produktach lub usługach wprowadzających w błąd. Nawet wobec jednej ze spółdzielni mleczarskiej podjęliśmy działania i ostrzegamy konsumentów. Ta spółdzielnia sprzedawała produkt, twierdząc, że wzmacnia ochronę przed koronawirusem - dodał.

0
0
15
Podziel się
Komentarze (15)
zobacz więcej komentarzy (15)
bEpJBomF
KOMENTARZE
(15)
cocoid
rok temu
Koronawirus największym covidowym oszustem
cocoid
rok temu
Koronawirus największym covidowym oszustem
dziadekzpragi
rok temu
Nie podając nazwy firmy , nazwy handlowej produktu to albo publikują nieprawdę , albo chronią oszustów . Tym sposobem stają się wspólnikami . " Działając wspólnie i w porozumieniu . . . . "
bEpJBomX
mećka
rok temu
Brali przykład z WHO
łosiu
rok temu
na celebryckie bzdety można kroić większą część tego tępego narodu. bio, śmo , cudowny obraz z kropli oleju na kałuży itd . zacofany naród to ciąga