Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Czwarta fala pandemii. Witucki: Ochroniarze i dyrektorzy szkół mają chronić Polskę

Przedsiębiorcy to antyszczepionkowy? - Jestem już pogubiony. Boję się, że niestety nie będzie rozwiązania tematu szczepień, paszportów covideowych, zaświadczeń o szczepieniach, bo już jesteśmy za daleko, jest za późno. Był projekt rządowy, były pomysł dotyczące zasad bezpieczeństwa w pracy, a z drugiej strony - bezpieczeństwa po stronie klientów. Myślę, że rozmyta odpowiedzialność polityczna członków parlamentu powoduje, że nie ma presji oraz strach przed elektoratem. I takie polskie założenie - a nuż się uda nam przesmyknąć - powiedział w "Money. To się liczy" Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan. - Przypomnę tylko, że przy takich samych liczbach zakażeń, jak obecnie, mieliśmy już totalny lockdown. Z jednej strony mamy odpowiedzialność za bezpieczeństwo w zakładach pracy, bo dziś mamy antyszczepionkowców, którzy nie odzywają się w zakładach pracy, a póżniej zachorują i powiedzą, że pracodawca nie zapewnił im bezpieczeństwa, A on nie zapewnił, bo...

rozwiń
0
0
104
Podziel się
Komentarze (104)
zobacz więcej komentarzy (104)
KOMENTARZE
(104)
Józwa
rok temu
Kiedy Pinokio mocno mruży oczy, krzywi usta podczas wypowiedzi i coraz intensywniej macha dwoma zgiętymi w łokciach łapkami, nie mam wątpliwości, że przekazuje kolejną porcję wyuczonej na pamięć obłudy. Wygląda jak uczniak, który musi się mocno skupiać, by nie zgubić wyuczonego tekstu. Gdyby tak się stało - byłaby katastrofa. Przecież gdyby włączyłby logikę, to nigdy by już nie znalazł wątku tej kaczystowskiej propagandy. A przecież po doprowadzeniu do inflacji i kryzysu oraz po rozhuśtaniu pazerności pisowskiej mafii ktośPiS musi znaleźć sposób jak przerzucić koszty kryzysu na nasze barki.
Kamil
rok temu
Tylko wybrani członkowie pis, jedyni, którzy są przeciwni szczepeiniu. Głosuj tylko na tych, lewacy i platfusy chcą nas zabijać trucizną .
Gienek
rok temu
Zaszczepionych nie kieruje się na kwarantannę, im nie robi się testów. Witucki ty nie utoniesz.
SweeneyTodd
rok temu
Podobno 5% społeczeństwa to zatwardziali antyszczepionkowcy. Jeżeli obecny rząd PiS zamknie nieszczepionych w domach , wprowadzi zakaz wychodzenia na ulice i tym podobne to w najbliższych wyborach większość z nich zagłosuje przeciwko PiS. Ja sam, pierwszy raz w życiu pójdę głosować na byle kogo, nawet na psa Pluto byle PiS przegrał. Taka ilość wyborców wrogich obecnie rządzącej partii oznacza jej przegraną. Politycy PiS to wiedzą i dlatego do wyborów nic nie zrobią. Represje zaczną się później i to niezależnie od tego kto wygra. Jedni i drudzy już się nie mogą doczekać kiedy wreszcie będą mogli zabijać. Można się spodziewać wszystkiego, łącznie z łapankami na ulicach , wywożeniem do obozów i mordowaniem nieszczepionych a rodziny będą dostawały pisemka z informacją że zmarli na covid albo na zapalenie płuc. Zabijanie zacznie się po wyborach a potem, gdy już nie będzie kogo zabijać to będą się tłumaczyli że tylko wykonywali rozkazy.
shemyaza
rok temu
a szczepionka przeciw głupocie już jest dostępna? bo ja niezaszczepionych nie chcę w swoim otoczeniu!!!
...
Następna strona