Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Czwarta fala w natarciu. Będzie lockdown? Co planuje rząd?

Koronawirus znowu przybiera na sile. Rząd planuje kolejny lockdown? - Liczby wskazują 5-6 tysięcy zakażeń, porównujemy to rok do roku i miesiąc do miesiąca. Zdajemy sobie sprawę, że mamy problem w trzech województwach, które mają najmniejszy poziom zaszczepienia. Jako ministerstwo gospodarki chcemy zadbać również o to, aby zapewnić komfort przedsiębiorcom - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju i technologii. - Żadna branża nie chce być zamknięta, to jest jasne. Deklaracji żadnych składać nie mogę, bo liczby, które są dzisiaj, mogą w bardzo szybkim tempie zacząć rosnąć. Staramy się nie doprowadzić do pełnego lockdownu. Chcemy działać racjonalnie i w sposób regionalny - dodała.

73 reakcje
42
7
24
Podziel się
Komentarze (24)
zobacz więcej komentarzy (24)
KOMENTARZE
(24)
Goku
2 miesiące temu
Kaliszak wytłumacz mi to geniuszu czemu dla zaszczepionych powinien być lokdown ,twoje środowisko stanowi zagrożenie i tyle .
Goku
2 miesiące temu
do Wolna za antyszczepionkowców trzeba sie wziąć wasz lament na uniknięcie szczepień to zagrożenie dla ludzkości ,którego nie rozumiesz .
Goku
2 miesiące temu
zcx nie siej głupot i schizofrenii lokdown dla niezaszczepionych powinno wprowadzić sie . A jakby takie osobniki chciały by masowy protest zrobić, to spotkałoby takich brutalna akcja policji straży miejskiej i wojska w jednym .
Goku
2 miesiące temu
lokdown dla niezaszczepionych powinno sie wprowadzić w trybie pilnym ich niechęć do szczepień jest problemem istnym .
Goku
2 miesiące temu
berti powiedz to tym którzy bliskich stracili przez nieistniejącego według ciebie koronovirusa .
...
Następna strona