Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Czy elektryczna Izera z Polski odniesie sukces? "Te samochody trzeba będzie sprzedać"

Materiał powstał w ramach ekologicznej akcji WP naturalnie.

- To nie jest kwestia wiary. Biznes jest bardzo prosty: najpierw trzeba wyłożyć bardzo dużo pieniędzy, a jak zbudujemy fabrykę, to potem te samochody trzeba będzie sprzedać. Tyle - mówi Jakub Faryś, prezes Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego, zapytany o to, czy wierzy w projekt polskiego samochodu elektrycznego pod marką Izera. - Jeśli biznes się składa, a zakładam, że zarządzający wiedzą co robią, to fabryka powstanie i będzie produkowała. Moment "sprawdzam" będzie właśnie wtedy, gdy te auta trzeba będzie sprzedać - dodał. W przeszłości pojawiły się głosy, że nawet jeśli Izera nie odniesie sukcesu rynkowego, to będzie katalizatorem dla polskiego przemysłu motoryzacyjnego. - My już dzisiaj "wajchę" przestawiliśmy, coraz więcej zakładów produkuje części, podzespoły i pojazdy elektryczne, więc takiej zachęty nie potrzeba - dodał gość programu Money.pl. Zaznaczył, że już dziś producenci lokujący w Polsce produkcję pojazdów elektrycznych, muszą mieć sieć...

rozwiń
Tagi:
0
0
157
Podziel się
Komentarze (157)
zobacz więcej komentarzy (157)
KOMENTARZE
(157)
Piotr
miesiąc temu
To się uda ale jest warunek, PO gdyby doszło do władzy z 100% pewnością zrobi wszystko żeby uwalić ten projekt jestem o tym bardziej niż przekonany. To czysta gra polityczna a zdrajcy nie mają sumienia
......
2 miesiące temu
Szwindel dekady - kasę biorą a firma nic nie produkuje xD
wanda
3 miesiące temu
Krytyką jeszcze nikt niczego nie zbudował. Więcej pracy ,solidarności w pracy i biznesie,uczciwości i patriotyzmu -to wystarczy . Lenie nigdy do niczego nie dojdą. Polska potrzebuje ludzi sumienia także w biznesie .To nieprawda że nie ma w Polsce środków finansowych,tylko są niekiedy niewłaściwie dysponowane.Finansuje się cwaniaków i hoksztaplerów z kapitałem szemranego pochodzenia ,a nie uczciwych Polskich przedsiębiorców.I jeszcze jedno-dlaczego nie powstają w Polsce korporacje z czysto Polskim kapitałem i działają w rozproszeniu? Bo Polak jest solidarny na papierze często zawistny i nieufny.W jedności siła !
APAPA
3 miesiące temu
Na czym polega polskość Izery? Na razie słyszałem że polskie to mają być wgrane apki do obsługi multimediów. Co jeszcze? Będą lakierowane w Polsce przez ukraińskich robotników? Tylko w kolorze biało-czerwonym lub białym ( papieski)?
Gormit
3 miesiące temu
Artykuł dla ciemnego ludu. "TE SAMOCHODY TRZEBA BĘDZIE SPRZEDAĆ" Jakie samochody? Jest tylko nazwa samochodu,00000. Niema nawet takiej fabryki.
...
Następna strona