Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dostali laptopy do nauki, trafiły do lombardu. Broniarz komentuje

Laptopy przekazane uczniom do nauki zdalnej zostały znalezione w lombardzie. - Sprzęt powinien być własnością szkoły. Jeżeli został wypożyczony dzieciom, a został wykorzystany w zupełnie innym celu, a tym bardziej, że znalazł się w lombardzie, powinna zająć się tym policja, a sprawcy powinni zostać ukarani - powiedział w programie "Newsroom" Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego. - Na szczęście to są incydentalne przypadki, pierwszy, o którym ja słyszałem. Być może zostało to zrobione z ubóstwa, ale nie ulega wątpliwości, że odebrano dzieciom szansę wykorzystania tego sprzętu do celów edukacyjnych. Jestem przekonany, że takie przypadki pozostaną przypadkami incydentalnymi, a odpowiednie służby zajmą się sprawą - dodał.

25-02-2021
52 reakcje
7
1
44
Podziel się
Komentarze (44)
zobacz więcej komentarzy (44)
KOMENTARZE
(44)
Bubu
rok temu
Tak się bawi, tak się bawi 500+ !
nicko
rok temu
patologii hajs ,rolnikom jeszcze grubszy hajs ,a robolowi myślą jak uwalić najniższą krajową bo coś kombinują w tej kwestii żeby płacę minimalną znieść ,a potem lament i płacz ,że w tym nędznym kraiku nawet ukraińcom się nie opłaca pracować ,ehh ....
Waldi
rok temu
Ulgi tylko i wyłącznie w podatkach na pieluchy i ubrania dla dzieci. Rodzice wydają na kredyty
gość
rok temu
Przede wszystkim to jest forsa dla patologii i wbrew pozorom takich przypadków jak opisany powyżej jest dużo więcej tylko dzieci milczą bo się boją.Rząd kupuje sobie auta, przyznaje nagrody, premie, tworzy fikcyjne komisje, albo takie że aż strach słuchać co do tej pory zrobiły, daje Rydzykowi, TVP i wielu, wielu innym swoim a reszta co ich obchodzi, im się wiedzie bardzo dobrze bo niedługo wszyscy popękają. Premier tylko gada i nic więcej, gada latami to samo i dalej nic się nie dzieje.
Konkretny
rok temu
@Tatuś'u Ile by kosztował program z kontrolą i opłatami dla świadczących "pomoc społeczną"?
...
Następna strona