Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Laptopy przekazane uczniom do nauki zdalnej zostały znalezione w lombardzie. - Sprzęt powinien być własnością szkoły. Jeżeli został wypożyczony dzieciom, a został wykorzystany w zupełnie innym celu, a tym bardziej, że znalazł się w lombardzie, powinna zająć się tym policja, a sprawcy powinni zostać ukarani - powiedział w programie "Newsroom" Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego. - Na szczęście to są incydentalne przypadki, pierwszy, o którym ja słyszałem. Być może zostało to zrobione z ubóstwa, ale nie ulega wątpliwości, że odebrano dzieciom szansę wykorzystania tego sprzętu do celów edukacyjnych. Jestem przekonany, że takie przypadki pozostaną przypadkami incydentalnymi, a odpowiednie służby zajmą się sprawą - dodał.

44
Podziel się:
KOMENTARZE
(44)
Bubu
3 lata temu
Tak się bawi, tak się bawi 500+ !
nicko
3 lata temu
patologii hajs ,rolnikom jeszcze grubszy hajs ,a robolowi myślą jak uwalić najniższą krajową bo coś kombinują w tej kwestii żeby płacę minimalną znieść ,a potem lament i płacz ,że w tym nędznym kraiku nawet ukraińcom się nie opłaca pracować ,ehh ....
Waldi
3 lata temu
Ulgi tylko i wyłącznie w podatkach na pieluchy i ubrania dla dzieci. Rodzice wydają na kredyty
gość
3 lata temu
Przede wszystkim to jest forsa dla patologii i wbrew pozorom takich przypadków jak opisany powyżej jest dużo więcej tylko dzieci milczą bo się boją.Rząd kupuje sobie auta, przyznaje nagrody, premie, tworzy fikcyjne komisje, albo takie że aż strach słuchać co do tej pory zrobiły, daje Rydzykowi, TVP i wielu, wielu innym swoim a reszta co ich obchodzi, im się wiedzie bardzo dobrze bo niedługo wszyscy popękają. Premier tylko gada i nic więcej, gada latami to samo i dalej nic się nie dzieje.
Konkretny
3 lata temu
@Tatuś'u Ile by kosztował program z kontrolą i opłatami dla świadczących "pomoc społeczną"?
...
Następna strona