Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Artykuł sponsorowany

Drugi kongres Made in Poland w Berlinie- już dziś!

5
Podziel się:

To najważniejsze hybrydowe wydarzenie dla rozwoju polskiej gospodarki, którego celem jest promowanie polskich produktów i innowacji nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą. Mówimy coraz głośniej o polskim standardzie na arenie międzynarodowej, tworzymy współczesną definicję patriotyzmu oraz promujemy dumę z naszej jakości. W otaczającej nas nowej rzeczywistości mamy realny wpływ na odbudowę polskiej i światowej gospodarki. Wydarzenie ma charakter hybrydowy, więc to co dzieje się w Berlinie jednocześnie jest transmitowane w sieci. Dzięki temu można uczestniczyć w kongresie z niemal każdego miejsca na świecie! W ten sposób płynnie łączymy tradycję z nowoczesnością.

Drugi kongres Made in Poland w Berlinie- już dziś!
(materiały partnera)
bEKrdjLV

Łącząc trzy filary gospodarki - biznes, administracja i nauka - będą wypracowywane eksperckie rozwiązania, które otworzą nowe perspektywy rozwoju. Reprezentanci każdego z tych sektorów to osoby decyzyjne, które wypowiedzą się na kluczowe tematy, wymienią doświadczeniami, a także będą inspirować się nawzajem do dalszego rozwoju przemysłu. To eksperci, którzy mają realny wpływ na funkcjonowanie danych segmentów gospodarki. Kongres składa się z paneli dyskusyjnych, z których każdy dotyka najistotniejszych zagadnień dla współczesnej gospodarki.

„Biznes bez granic” pozwoli zastanowić się nad tym czy Polska wykorzystuje w pełni swój potencjał na rynku europejskim. Eksperci skupią się na tym jak wyeksponować atuty polskich firm tak by przyciągać zagranicznych inwestorów. Omawiana będzie przyszłość gospodarki, trendy i kierunek rozwoju. Poruszony również będzie temat pandemii i tego jak minimalizować negatywne skutki i przekuć je na sukces. Dyskusja prowadzona podczas tego panelu pozwoli realnie umiejscowić Polskę na mapie gospodarczej Europy.

bEKrdjLX

Panel „Polish success story” na przykładach polskich przedsiębiorstw pozwoli w pełni wyeksponować silne strony naszego krajowego przemysłu. Eksperci opowiedzą między innymi o tym jak Polacy zmieniają świat oraz jak konkurować z najlepszymi w branży. Dyskusje prowadzone podczas tego panelu pokażą esencję polskiej gospodarki i pozwolą unikać barier, które hamują rozwój polskiego przemysłu. Doświadczeni przedsiębiorcy opowiedzą o swoich „przepisach na sukces” i podzielą się swoimi przewidywaniami odnośnie konsumenta jutra czyli, o nowościach w modelach zakupowych w erze cyfryzacji.

„Nauka, biznes - siła polskich innowacji” to przestrzeń do dyskusji nad efektywną współpracą między nauką a biznesem. To panel, który podejmie temat komercjalizacji wyników badań naukowych a także poruszy kwestie umiędzynarodowienia i cyfryzacji polskiej nauki. Podczas trwania dyskusji eksperci wspólnie (dzieląc się doświadczeniem i wiedzą) wypracują rozwiązania, które pozwolą trwale połączyć polską naukę oraz biznes. Współpraca tych dwóch segmentów jest niezwykle istotna dla rozwoju gospodarczego.

W panelu „Polska - kraj zielonej rewolucji” eksperci poruszą najważniejsze aspekty łączenia biznesu z ekologią. Odpowiedzą na pytanie jak płynnie postawić naturę w centrum uwagi wykorzystując innowacyjne rozwiązania. Poruszą kwestię odnawialnych źródeł energii oraz sposobu finansowania tzw. ,,zielonych technologii”. Skupią się również na tym jaka jest rola wiedzy, informacji oraz świadomości społecznej w procesie transformacji miast. Ten panel to o wiele więcej tematów i dyskusji, które są niezwykle istotne w obliczu współczesnych ekologicznych wyzwań.

bEKrdjMd

II Kongres Made in Poland zamieni Berlin w miejsce, które będzie kuźnią nowych rozwiązań dla polskiego przemysłu. To odpowiedź na dynamicznie zmieniający się świat biznesu. Eksperci z najważniejszych filarów gospodarki wspólnie będą dyskutować nad tym jak sprawić by nastała moda na Made in Poland!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKrdjMy
Artykuł sponsorowany
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(5)
Ups
4 miesiące temu
Ta dłoń to do BSDM? Klapsy czy coś? Bo normalnie to dzieciaki takie rzeczy z klocków robią.
Głowamała
4 miesiące temu
Polski produkt... czytam.. leasing dopasowany do twojej firmy. Tak ładnie wyrzucają pieniądze podatników. Przecież to z podatków ten cyrk zrobiono. Cyrk, bo jaki to produkt ten leasing, aby trzeba było pieniądze podatników wydać na taką imprezę.
Bibliolog
4 miesiące temu
Kongres produkcji palet, świencowej wody, kropideł i rurzańcuf
bEKrdjMz
Wyrok
4 miesiące temu
Taaa jasne dalej będziemy eksportować części gumowe do aut,kapustę kiszoną,jabłka ,ciastka i cukierki .Z Niemiec za to importować nowoczesne wyroby przemysłowe i automatykę.4 krotnie mniejsze Czechy mają kilka firm z branży hi -tech,lotniczej ,maszynowej i zbrojeniowej....a my co mamy największe w Europie ???...zakłady przemysłu drzewnego... które i tak bez zachodnich maszyn i urządzeń były by niczym.To może sektor rolno spożywczy???Ten już od dawna jest własnością zagranicznych funduszy inwestycyjnych z USA, Holandii,Danii,Chin, Szwajcarii i Japonii.Wawel,Wedel,Modlimy Sokołów,Dr.Gereard...Maspex ma też udziały Niemieckie.To może Polska stolarka okienna-drzwiowa??ta zawsze miała pod górę w UE przykład -Fakro.Polska chemia budowlana podobne....,Ursus wyjątkowo słabo aktualnie,Solaris sprzedany Hiszpanom.. Co wy chcecie promować?...
Dyskalkulia
4 miesiące temu
27+18=591