Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ekspert ocenił nowy program rządu. "Rata o tysiąc zł niższa. Młodzi mają szanse pójść na swoje"

- Rządowy program „Pierwsze Mieszkanie” wydaje się być korzystną propozycją dla ludzi młodych, którzy są dziś na wynajmie a marzą o własnym „M” - powiedział w programie "Newsroom" WP Tomasz Narkun, inwestor i analityk rynku nieruchomości. – Dopłaty z budżetu w programie są znaczące, będzie można otrzymać kredyt z niskim oprocentowaniem zagwarantowanym na 10 lat. Z punktu widzenia dzisiejszej inflacji to bardzo korzystna oferta. Co do zasady pomoc otrzymają tylko ci, którzy mieszkania czy domu jeszcze nie mają. Rata w tym programie będzie o ok. 1000 zł niższa niż w przypadku standardowego oprocentowania kredytu. Myślę, że z tego względu młodzi będą programem zainteresowani, bo jest szansa pójść wreszcie na swoje - ocenia ekspert.

0
0
17
Podziel się
Komentarze (17)
zobacz więcej komentarzy (17)
KOMENTARZE
(17)
Kredyt bez sz...
2 miesiące temu
Powinni wprowadzic podatek od posiadania 2 lub 3 mieszkań i więcej typu 25% co roku od wartosci mieszkania i od razu rynek zalałyby mieszkania na sprzedaż w przystepnej cenie.Poza tym,zeby kupic mieszkanie bedzie trzeba miec bardzo dobrą zdolnosc kredytową Ile jest Rodzin 2+2,2+3 zarabiajacych 20 tys brutto miesięcznie aby dostac kredyt 600 tys zł?
Młody
2 miesiące temu
PO ma lepszy program dla młodych, to …. cisza , długa cisza Leszczyny/! kandydatki na wicepremiera w rządzie Tuska/, po 8 sekundach , przełknięcie śliny i znowu ……. cisza.
Stan
2 miesiące temu
We Francji w której średnia życia i jego społeczny poziom jest dużo wyższy niż w Polsce, toczy się obecnie gorąca batalia z wyjściem ludzi na ulicę , po propozycji rządu , podwyższenia wieku emerytalnego na 62 lub 64 lata . W Polsce herr Tusk, człowiek kompletnie bez wyobraźni i merytorycznych predyspozycji do zarządzania krajem wprowadził 67 lat,jako emerytalny dla mężczyzn i kobiet. Teraz po obniżeniu przez PIS na 60 i 65 lat, z możliwością dłuższej pracy według własnego uznania, ten sam zbawca i POlitczny improwizator chcę POwrócić do POprzednich swoich poronionych POmysłów. Strach się bać gdyby ta opcja doszła do władzy , będziemy skazani na jedną wielką improwizację i kompromitację
Cukier
2 miesiące temu
A sąsiad jeździ mercedes s klasa a ja mam stary samochod to też wina pisu?????
Tomasz
2 miesiące temu
Kolejne dotacje. Jestem przeciwny.