Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ferie 2021. Obowiązkowe testy w hotelach?

Ferie 2021 pod znakiem zapytania. W całej Polsce mają się odbyć w jednym czasie, to kłopot dla branży turystycznej. - Cały czas próbujemy wpracować wspólne rozwiązanie. To, czego chcemy wszyscy razem, to nie ograniczenie ferii, a wydłużenie ich do 10 tygodni. Tak, by rozłożyć ten ruch turystyczny na dłuższy czas i zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Jest też proponowane, by gościom hoteli robić testy na covid, które byłyby finansowane przez hotele - powiedział WP Tymoteusz Mróz z organizacji turystycznej "Made in Zakopane". Wtóruje mu Elżbieta Agata Wojtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej, która zapewnia, że branża jest gotowa ponieść koszty testów na koronawirusa. - Już rozmawiamy z hotelami. Są gotowe rekompensować koszt takiego testu, dając upust od ceny noclegu. Myślę, że wiele firm podejmie takie działanie jak my, że same będą testować swoich pracowników. Po to, by pokazać klientom, że też mamy wynik negatywny i pracujemy dla nich - podkreśliła....

rozwiń
0
0
136
Podziel się
Komentarze (136)
zobacz więcej komentarzy (136)
KOMENTARZE
(136)
Pro-fan
2 lata temu
Do hotelu nie wejdziesz teraz bez testu po nowym roku BEZ SZCZEPIEŃ ! I jest wybór:szczepisz się albo tracisz WSZYSTKIE prawa.(Łącznie z prawem do leczenia).MASZ WYBÓR
Tamara
2 lata temu
Głupota. Mam przeczucie, że hotele się otworzą i będzie można normalnie się zrelaksować. My z mężem już planujemy wyjazd do naszego ulubionego hotelu i spa Lubicz w Ustce. Nie możemy się doczekać.
Piotr
2 lata temu
😂🤣😂
Kasia
2 lata temu
A ja już nie mogę się doczekać wyjazdu do mojego ulubionego hotelu Grand Lubicz w Ustce i jak tylko pojawi się taka możliwość to od razu z niej skorzystam.
Ubik
2 lata temu
10 tygodni ferii? Pogoń za kasą wam mózgi pokasowała?! Co z dziećmi które mają np. maturę? No ale kasą wam się przecież należy!!!
...
Następna strona