Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Jest wakat w resorcie aktywów państwowych. Jadwiga Emilewicz wróci do rządu? - Mam nadzieję pilotować dobre ustawy, które sprawią, że transformacja energetyczna w Polsce zostanie przeprowadzona szybko i sprawnie. Dobrze się czuję w ławach poselskich, mój zespół ds. gospodarki zeroemisyjnej ma poważny projekt do zrealizowania. Chcę to zrealizować w parlamencie i wspierać tym rząd - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Jadwiga Emilewicz, była wicepremier. - Propozycja powrotu do rządu to wróżenie. Na dzisiaj jestem członkiem klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości - dodała.

energetyka
wideo
18
Podziel się:
KOMENTARZE
(18)
SynekEmilewic...
3 lata temu
Może lepiej żeby Pani Emilewicz wróciła na stok z Synkami? 😹😹😹 Bo do rządu pokazała, że się nie nadaj. 😹😹😹 I nadal pokazuje Polakom gdzie ich miejsce, a rządzącym nie da się nic zrobić bo są równi i równiejsi 😹😹😹
Adi
3 lata temu
Emilewicz na boczny tor !!!
Mieczysław
3 lata temu
Jeszcze nie. Przecież jeszcze będzie konkurs lotów narciarskich w Planicy. Liczę na złoty medal dla Jadwigi.
jaa
3 lata temu
Politykom ciężko o zgodę, nawet wewnątrz koalicji czy własnych partii, ale perspektywa utraconych stołków i pensyjek pomaga się dogadać. Wymieniają się stołkami, tworzą nowe. Politycy idą po władzę i na urzędy, by załatwiać interesy własne, swoich kumpli i rodziny. Posadki w urzędach, spółkach państwowych, komisjach, fundacjach... nagrody, odprawy, ustawiane przetargi… służbowe samochody i mieszkania, ochroniarze. Żaden polityk nie pomoże nam bardziej niż sami możemy sobie pomóc. Po prostu trzeba robić swoje. Zobaczcie ksiazke pt. Emeytura nie jest Ci potzerbna . Opisuje proste zasady budowania majątku. Ludzie sami mogą wiele osiągnąć w tym kraju bez niczyjej łaski i to wcale nie jakimiś skomplikowanymi metodami.
Instrybutor
3 lata temu
To jest najlepsza kandydatka do rzondu: nic nie slszy, nic nie widzi i nic nie kuma.