Sebastian OgórekPaweł Orlikowski

Kary za brak maseczek. "Już zostały podniesione do 30 tys. zł"

Polacy opowiadają się za karaniem za brak noszenia maseczek. - W związku z pandemią koronawirusa kary zostały podniesione do nawet 30 tys. zł dla tych osób, które nie przestrzegają obostrzeń - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. - Żadne dodatkowe apele nie są potrzebne, jesteśmy w stałym kontakcie z policją i resortem spraw wewnętrznych. Policja była wielkim wsparciem dla Ministerstwa Zdrowia, wie jak chronić społeczeństwo. Przypomnę, że policjanci odwiedzali tysiące osób na kwarantannie. I taka pozytywna rola policji to jest to, o czym najwięcej powinniśmy mówić - dodał.

Więcej wideo
"Przelej pieniądze od razu". Ekspert zdradza prosty trik"Przelej pieniądze od razu". Ekspert zdradza prosty trik
Jedna przerwa to nie porażka. Ekspert radzi inwestoromJedna przerwa to nie porażka. Ekspert radzi inwestorom
"Lepiej odkładać mało niż nic". Ekspert zdradza receptę na sukces"Lepiej odkładać mało niż nic". Ekspert zdradza receptę na sukces
4 biliony złotych na kontach. Jak uruchomić kapitał dla gospodarki?4 biliony złotych na kontach. Jak uruchomić kapitał dla gospodarki?
Między trendami a strategią. Jak podejmować lepsze decyzje inwestycyjne?Między trendami a strategią. Jak podejmować lepsze decyzje inwestycyjne?
Fundusze rosną w siłę. Branża czeka na kolejne impulsy do rozwojuFundusze rosną w siłę. Branża czeka na kolejne impulsy do rozwoju
Bessa bez paniki? Filozof przypomina o priorytetachBessa bez paniki? Filozof przypomina o priorytetach
Wybrane dla Ciebie