Polacy opowiadają się za karaniem za brak noszenia maseczek. - W związku z pandemią koronawirusa kary zostały podniesione do nawet 30 tys. zł dla tych osób, które nie przestrzegają obostrzeń - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. - Żadne dodatkowe apele nie są potrzebne, jesteśmy w stałym kontakcie z policją i resortem spraw wewnętrznych. Policja była wielkim wsparciem dla Ministerstwa Zdrowia, wie jak chronić społeczeństwo. Przypomnę, że policjanci odwiedzali tysiące osób na kwarantannie. I taka pozytywna rola policji to jest to, o czym najwięcej powinniśmy mówić - dodał.
Naczelny money.pl i Finanse WP. Wcześniej wieloletni dziennikarz i wydawca tych serwisów. Jest też prowadzącym program "Money. To się liczy" oraz autorskiej audycji "Statistica". Pracował m.in. w Pulsie Biznesu czy Polskim Radio. Za tekst "Kenijczyk za 4 tys. zł. Tak się zarabia na biegach w Polsce" nominowany do nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego.