Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Redakcja money.pl
|

Komunikat

40
Podziel się:

Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna jako wydawca serwisu internetowego money.pl informuje, że w artykule o Pani Angelice Świtalskiej pt. "Jej firmy bankrutowały, a teraz jest prezesem państwowej spółki. Wsparcie PiS pomogło" znalazły się nieprawdziwe lub nieścisłe, wyjęte z kontekstu informacje, które stawiały Panią Świtalską w złym świetle. Między innymi wynikało z nich, że Angelika Świtalska miała związek z utworzeniem lub działalnością firmy PGK Kredyt Sp. z o.o. Firma, o której napisano w artykule cyt.: "działała na zasadach zbliżonych do argentyńskich piramid finansowych i oszukała co najmniej 1020 klientów, którzy, choć zapłacili za możliwość pożyczenia pieniędzy, pożyczki nigdy nie zobaczyli na oczy. Firma wyłudziła w sumie blisko 4,5 mln zł." Pani Angelika Świtalska nie zakładała ani nie miała żadnego związku z jej działalnością.

Komunikat
(money.pl, WP)

Komunikat prezentujemy w związku z podpisaniem ugody w sprawie z powództwa Angeliki Świtalskiej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(40)
Maciej
2 lata temu
Pani Angelika Świtalska nie zakładała ani nie miała żadnego związku z jej działalnością. Bardzo dziwne. Zamiast powołać świadków to ugodę żeście zawarli … przecież miała związek z tą działalnością !
Bartek
2 lata temu
Ale jak nieprawda że nie miała z tym żadnego związku ?? Przecież dobrze wiemy, że miała. Przejęła interes po Łukaszu Ś. byłym mężu.
ddddaaaaa
2 lata temu
sprawa do wyjaśnienia pis ma wtedy problem niedługo wybory czekamy na wyjaśnienie
Ffgg
2 lata temu
Teraz nie trafiliście, ale takich pan i panów z PiS jest pełno.Chamstwo i prostactwo na salonach.
Jerzy
2 lata temu
Czyli kłamaliście. Powinni was zamknąć!
...
Następna strona