Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Koniec z ulgą dla klasy średniej. "Niektóre osoby poczują się pokrzywdzone"

- Likwidacja ulgi dla klasy średniej była zmianą, która nas bardzo zaskoczyła. Zwłaszcza że w styczniu premier mówił o rozszerzeniu ulgi na inne grupy zawodowe. Cieszę się, że ulga ta zostanie zlikwidowana, dlatego, że niezwykle komplikowała ona system podatkowy. Jednak to, że z jednej strony obniżamy stawkę podatku, a z drugiej likwidujemy ulgę dla klasy średniej, może sprawić, że niektóre osoby będą czuły się pokrzywdzone - powiedziała w programie "Money. To się Liczy" Małgorzata Samborska, doradczyni podatkowa i partnerka w Grant Thornton.

Tagi:
podatki, gospodarka, ulga dla klasy średniej
0
0
229
Podziel się
Komentarze (229)
zobacz więcej komentarzy (229)
KOMENTARZE
(229)
Ipeople
2 miesiące temu
Moim kapitałem jest wiedza , wyobraźnia umiejętność więc inflacja mi nie grozi . Pieniądz jest tylko środkiem płatniczym wycenianym przez państwo lub inne państwa czy instytucje finansowe , świat jest wielki wszystkiego nie są wstanie przewdzieć.
Robert Łódź
2 miesiące temu
Ja to już niewiem w jakim kraju żyje czy to jeszcze jest polska czy Ukraina....na kogo mam głosować na partie Kaczyńskiego czy może lepiej jak w Polsce będzie prezydent zelenski z Ukrainy ...dziś w tv trwam oglądałem film z 2018roku jak banderowcy ,Ukraińcy mordowali Polaków i w jaki sposób to robili ,jest to haniebne i obrzydliwe ,proszą się o pomoc a nie przeprosili za tamte czasy ,wstyd ...pomogłem na swój sposób im finansowo bardzo ,sumienie mam czyste ale wobec histori i pomordowanych tamtych ludzi mam moralnego kaca czy dobrze zrobiłem ...
prawo jazdy
3 miesiące temu
bardzo proszę kochani mili o zapoznanie się z ilością i jakoscią pytań z testów teoretycznych na prawo jazdy !!! skandal to mało powiedzialne...lista ludzi którzy to robią z ministerstwa transportu jest tajna. tylko ich zarobki jawne oczywiście wysokie.
Kama
3 miesiące temu
Zamiast rozwoju bedzie totalne dno. O co tu chodzi???. Czemu nie wspieracie Swoich obywateli w tych szalejacych cenach. ???? Na co mamy głosować w wyborach na to co sie teraz dzieje???
SYGNALISTA
3 miesiące temu
PIS TO PRO PUTINOWSKA PRZYBUDÓWKA TO CO ROBI KACZYŃSKI ZIOBRO KAMIŃSKI TO GANGSTERKA W WSCHODNIM STYLU - KŁAMSTWA ,OCZERNIANIE, LIKWIDACJA WOLNYCH MEDIÓW , BRUTALNE ATAKI POLICJI NA DEMONSTRACJACH KOBIET OCZERNIANIE LUDZI I INSTYTUCJI UE TYPU SĘDZIA Z WIERTARKĄ TAK ZACZYNAŁ PUTIN
...
Następna strona