Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Koronawirus w Polsce. Zakażony sprzedawca biletów w Kolejach Małopolskich

4
Podziel się:

Poszukiwani są pasażerowie Kolei Małopolskich. Mogli mieć kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Mężczyzna obsługiwał Autobusowe Linie Dowozowe w Wieliczce.

Zarażony pracownik nie obsługiwał pociągów spółki, a jedynie autobusy - informuje spółka.
Zarażony pracownik nie obsługiwał pociągów spółki, a jedynie autobusy - informuje spółka. (Koleje Małopolskie)
bECLiNHF

"U jednego z naszych sprzedawców biletów obsługujących Autobusowe Linie Dowozowe w Wieliczce stwierdzono COVID – 19" - poinformowały Koleje Małopolskie. Jak zaznacza spółka mężczyzna ten nie obsługiwał pociągów spółki, a jedynie autobusy.

Chodzi o kursy w dniach 26 - 28 lipca 2020 r (tu cała lista połączeń). "Poinformowaliśmy Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną o ryzyku zakażenia pasażerów powyższych kursów" - wskazują Koleje Małopolskie. Jeśli ktoś podróżował w tych dniach powinien zgłosić się do sanepidu.

bECLiNHH
Zobacz także: Obejrzyj: Kwarantanna po powrocie z wakacji? "Apelujemy do obywateli, aby spędzili wakacje w kraju"

We wtorek Ministerstwo Zdrowia poinformowało kolejnych 680 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem oraz 6 zgonach. Aktualny bilans koronawirusa w Polsce to 48 149 zakażeń i 1 738 ofiar śmiertelnych.

bECLiNHN

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

bECLiNIi
KOMENTARZE
(4)
Herkules Puar...
rok temu
Pewnie zaraził się na weselu !!!!!!!!! choć w kraju są ich setki to cały czas pier.....ielą o kilku weselach gdzie były ogniska . Zasadnicze pytanie jak to stwierdzili , że na weselu, a nie w sklepie, busie. Rozumiem , ze wszystkim uczestnika przed weselem zrobili wymaz i potem regularnie co dziennie przez 14 dni ponownie każdemu robili wymaz i właśnie około 14 di po u wszystkich uczestników wyszedł dodatni a przed weselem i po to siedzieli bidacy cały czas w domu !!!!!!!!
rafal
rok temu
Dajcie już spokój z tą pandemią, to już robi się nudne
odjazd
rok temu
I tak zarażą wszystkich po KOLEI. Nawet jeśli jedziesz busem.
bECLiNIj
erte
rok temu
COWIV? serio?