Trwa ładowanie...
bErZqIrV

Notowania

Przejdź na

Kryzys spustoszył centra handlowe. "Wrócą ulice kupieckie"

- Widzimy trend przechodzenia handlu do internetu. To jest początek kryzysu w centrach handlowych. Obniża się wartość lokali handlowych, które były drogie. Epidemia ten trend przyspiesza. Oczywiście, to kwestia renegocjacji czynszów. Ale jest też część silnych graczy, którzy deklarują, że nie wrócą po epidemii. Z drugiej strony jeśli np. sklepy wycofają się z centrów handlowych, to jaka będzie ich wartość, skoro nikt tam nie będzie chodził. To jest pytanie z kategorii, jak będzie wyglądała ekonomia po epidemii. Cieszy mnie to, że picie kawy nie przeniesie się to internetu, ale będzie realizowane w innych warunkach – mówił w "Money. To się liczy" Adam Ringer, Green Cafe Nero.

04-05-2020
Tagi:
0
0
72
Podziel się
Komentarze (72)
zobacz więcej komentarzy (72)
bErZqIsh
KOMENTARZE
(72)
ajatak
rok temu
ale to wygodne móc kupić wszystko w jednym miejscu, epidemia nie potrwa przecież wiecznie
elek
rok temu
tak jest,galerie przerobić na garaże
BN
rok temu
Mnie tam centra handlowe nie przeszkadzają, ba , ułatwiają mi zakupy bo wszystko mam w jednym miejscu. Po to powstały. Nigdy nie będę kupować przez internet bo buty, czy ubrania trzeba przymierzyć. Koniec i kropka. Galerie będą , tylko może nie w takiej ilości. Ale będą. I dajmy już spokój tej durnej dyskusji.
bErZqIsz
prywaciarz
rok temu
owszem nie pomagają, nic się nie sprzedaje a 12 tyś zł czynszu trzeba zapłacić. promocje i obniżenie marży na 3-10% nic nie dają. zwalniam 4 osoby i będę sam siedział. Jak się nie poprawi to zwijam się i tyle. A czynsz niech ściagają zaległy, będe im przelewać po 50zł miesięcznie i wola zapłaty jest to mogą sobie wnioski składać do sądów.
Pol
rok temu
Ubrania i buty to ja muszę przymierzyć.
...
Następna strona