Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Latać po świecie i jeszcze na tym zarabiać? Zobacz, na jaką pensję może liczyć obsługa samolotu

Latać w dalekie zakątki świata i jeszcze dostawać za to pensje? Takie przyjemności tylko w zawodzie stewarda. Sebastian Kowalski, steward, opowiedział nam o tajnikach tego zawodu. - Załogi mają płacone za godziny w powietrzu i za godziny dyżuru, które pełnimy z domu na zasadzie: jest pilny telefon, wylatujesz - wyjaśnia w programie "Zawodowcy" Sebastian. – Steward na początku swojej kariery ma szansę na zarobki w wysokości 5 tys. zł. netto. Pracownik, który nabierze doświadczenia, może liczyć już na 7 tys. zł pensji. Zawodowiec z ugruntowaną pozycją w firmie co miesiąc otrzymuje pensję w wysokości 12 tys. zł.

0
0
29
Podziel się
Komentarze (29)
zobacz więcej komentarzy (29)
KOMENTARZE
(29)
Sami 5
rok temu
Heheh 5 na początek hahah hahaha hahaha
Okropna praca
2 lata temu
Tragoczna praca grozaca bezplodnoscia dla kobiet- tak powiedzial lekarz. Pozatym niebezpieczna i czesto trzeba mieszkac w innym kraju. Praca czesto pod telefonem.. Zero stabilnosci
slusarz
2 lata temu
dlatego LOT plajtuje przy takich pensjach nic dziwnego ze czeka ich plajta
Buba
2 lata temu
Praca wyniszczajaca zdrowie, powodująca bezsenność leczoną potem przez psychiatrów. Wystawienie na promieniowanie kosmiczne, fochy paxow, wirusy z całego świata, niewygodny ciągłych podróży, rozlaki z rodziną. I często na działalności gospodarczej zwłaszcza w Polsce. Uwazana za lepsza niż praca personelu nazimnego oplacanego najniższa krajowa na zlecenie, jak personel sprzatajacy lotniska.
Boston
2 lata temu
Szczodre sa polskie linie - 12 tys zl netto na miech. To 3.5 tys $ czyli okolo 60 tys. rocznie na brudasa. To wiecej niz zarabiaja stewardesy w USA! W USA srednia krajowa pensja (wliczajac fachowcow) jest okolo 60 tysiecy brutto.
...
Następna strona