Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Majówka 2020. Szumowski: zachowajmy dystans

Za kilka dni majówka, minister zdrowia Łukasz Szumowski rekomenduje zachowanie dystansu społecznego. - Jeżeli wyjazd, to tylko w gronie osób, z którymi mieszkamy. Każdy wyjazd grupowy kończy się wielokrotnym zwiększeniem liczby możliwych kontaktów. Jeśli czas na łonie natury, to też z zachowaniem dystansu do innych, z dala od osób, które są na pikniku, siedzą na kocu. W weekend udało mi się wyjść do lasu, zadziwiło mnie, że ludzie nawet na ścieżce mijają się z dystansem. To jest rozsądne i dobre - powiedział w programie specjalnym WP "Koronawirus" minister zdrowia Łukasz Szumowski.

0
0
218
Podziel się
Komentarze (218)
zobacz więcej komentarzy (218)
KOMENTARZE
(218)
25
2 lata temu
Raz maseczki nic nie dają. Następnie obowiązek noszenia. Nie wie Pan co ludzie noszą? O co tu chodzi. Takich odpowiedzi pan udzielał. A co z innymi ludźmi, którzy mają inne schorzenia. Masakra co sie wyprawia w tym kraju.
Nikt
2 lata temu
Żal mi waszych komentarzy....
Radi
2 lata temu
Skończmy już z tą maskaradą. Każdy trzeźwo myślący obywatel w tym kraju czuje, że śmierdzi to na kilometr. Rząd ma problem, ponieważ nie wie jak wycofać się z tego kłamstwa, jakim jest istnienie tego badziewia na tak wielką skalę.
Statystyk
2 lata temu
Covid 19 to ściema wszechczasów i Victoria człowieczej głupoty.
Statystyk
2 lata temu
Covid 19 to ściema wszechczasów i Victoria człowieczej głupoty.
...
Następna strona