Trwa ładowanie...
bDoRDwsB

Notowania

Przejdź na

Najem długoterminowy auta. "Stała opłata i zero zmartwień"

Kryzys w wielu branżach wywołany koronawirusem. Sprawia, że popularyzuje się opcja najmu długoterminowego aut? - To bardzo ciekawa forma, bo płacimy ratę miesięczną jedynie za utratę wartości tego auta, a mamy w niej ubezpieczenie i serwis samochodu, co oznacza, że płacąc co miesiąc niczym nie musimy się martwić - powiedział w programie "Money. To się liczy" Kamil Makula, prezes zarządu Superauto.pl. - Nieco kłopotliwe jest utrzymanie limitu kilometrów, im niższy limit, tym niższa rata. Jednak polscy przedsiębiorcy coraz chętniej z tej formy korzystają. Większość umów najmu podpisuje się z zerowym wkładem własnym, więc na starcie nie trzeba wyłożyć ani złotówki. Myślę, że takie formy finansowania będą się rozwijać - dodał.

27-10-2020
9 reakcji
4
1
4
Podziel się
Komentarze (4)
27-10-2020
SamAtrakcyjne,jednak poprosiłbym o podanie wysokości stałych opłat,abym mógł porównać i ocenić samemu.
zobacz więcej komentarzy (4)
bDoRDwsN
KOMENTARZE
(4)
Sam
miesiąc temu
Atrakcyjne,jednak poprosiłbym o podanie wysokości stałych opłat,abym mógł porównać i ocenić samemu.
Jarek
miesiąc temu
Tak jasne. Płacisz 60 tys przez 3 lata za auto warte 120 tys. Przy limicie 15 tys km rocznie. Później oddajesz samochód. Nie wiem czy nie taniej taksówka.
precz z komun...
miesiąc temu
No tak bylebyś Polaku nic nie miał i niczego dzieciom nie zostawił po sobie. Najem wszystkiego, aby na raty wystarczyło.
bDoRDwtf
Zbyszek
miesiąc temu
Po tych paru komentarzach widać jak bardzo niektórzy Polacy boją się prawa do wolnego wyboru. Każe wam ktoś brać auto na wynajem?