Trwa ładowanie...
bEiuMpGZ

Notowania

Wynajem Aut – Wszystkie wiadomości

Wynajem długoterminowy. Czy i kiedy się opłaca?
56
14.11.2020 8:33

WYNAJEM AUTA
 / 
Wynajem długoterminowy. Czy i kiedy się opłaca?

Wynajem długoterminowy samochodu to alternatywa dla kupna i bardzo praktyczne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Możliwość wynajmu bardzo popularna w krajach zachodnich również u nas stale się rozwija.

Najem długoterminowy auta. "Stała opłata i zero zmartwień"
4
27.10.2020 12:22

MOTORYZACJA
 / 
Najem długoterminowy auta. "Stała opłata i zero zmartwień"

Kryzys w wielu branżach wywołany koronawirusem. Sprawia, że popularyzuje się opcja najmu długoterminowego aut? - To bardzo ciekawa forma, bo płacimy ratę miesięczną jedynie za utratę wartości tego auta, a mamy w niej ubezpieczenie i serwis samochodu, co oznacza, że płacąc co miesiąc niczym nie musimy się martwić - powiedział w programie "Money. To się liczy" Kamil Makula, prezes zarządu Superauto.pl. - Nieco kłopotliwe jest utrzymanie limitu kilometrów, im niższy limit, tym niższa rata. Jednak polscy przedsiębiorcy coraz chętniej z tej formy korzystają. Większość umów najmu podpisuje się z zerowym wkładem własnym, więc na starcie nie trzeba wyłożyć ani złotówki. Myślę, że takie formy finansowania będą się rozwijać - dodał.

Carsharing to niełatwy biznes. Panek ujawnił dane
51
29.07.2019 14:50

WYNAJEM AUT
 / 
Carsharing to niełatwy biznes. Panek ujawnił dane

Biznes carsharingowy ma rozmach, wizja jest wspaniała, nowoczesna, ale na razie generuje głównie koszty. I to niemałe. Panek opublikował raport, który pokazuje, że z niedawno bardzo dochodowego biznesu stał się spółką na pograniczu zysku.

Umowa najmu samochodu - co powinna zawierać?
07.02.2019 9:15

UMOWA NAJMU
 / 
Umowa najmu samochodu - co powinna zawierać?

Umowa najmu samochodu jest umową, którą musisz podpisać, zanim otrzymasz klucz do wypożyczonego samochodu w każdej legalnie działającej wypożyczalni pojazdów. Dowiedz się, co musisz podpisać, wypożyczając samochód, aby uniknąć nieoczekiwanych problemów. Jakie zapisy powinny znaleźć się w umowie najmu samochodu?