Trwa ładowanie...
bEqYVyoR

Notowania

Przejdź na

Niedziele handlowe. "Powinny wrócić na ten i kolejny rok"

- Postulujemy zawieszenie przepisów o niedzielach niehandlowych. W całym tygodniu był to ważny dzień dla naszej grupy. Chcielibyśmy, aby te niedziele wróciły w perspektywie tego roku, jak i kolejnego. Odmrożenie dnia handlu poprawiłoby konsumpcję, a także rozładowałoby handel z sześciu na siedem dni. Byłoby to z korzyścią dla wszystkich. Czas pokaże, czy to powinno być rozwiązanie stałe. Te postulaty sukcesywnie zgłaszamy, one są wysłuchiwane, czy te niedziele się pojawią, to się okaże - mówił w programie specjalnym w Wirtualnej Polsce Marcin Czyczerski, prezes CCC. - Z perspektywy 2020-2021 byłoby to dobre rozwiązanie dla naszej firmy, jak i dla całej gospodarki, a przede wszystkim dla bezpieczeństwa konsumentów. Czy niedziele handlowe powrócą, czy nie - nie mnie o tym wyrokować. Jako organizacja mogę tylko zgłaszać taką potrzebę - dodał Marcin Czyczerski.

0
0
60
Podziel się
Komentarze (60)
zobacz więcej komentarzy (60)
bEqYVypd
KOMENTARZE
(60)
Polka
rok temu
wszędzie na świecie są sklepy zamknięte , niedziela jest na odpoczynek i u nas powinny być zamknięte sklepy.
Gosc
rok temu
Myślę, że w obecnym momencie powinny być zamknięte. Ale jak uspokoi się cała ta histeria z COVID-19 jak najbardziej powinny niedziele być otwarte galerie. Teraz i tak są limity w puszczaniu klientów. Wiec polowa bedzie stała na pasażu. A jest człowiek, który robi zakupy w 5 minut 2 potrzebuje 45 minut. Warto to zauważyć.
Frez
rok temu
Polaku nie daj się zwariować. Zakaz handlu jest dla nas, a nie dla wielkich, szczególnie niemieckich biznesów. Jak otworzą markety i tak nie pójdę. Polak się nie da
bEqYVypv
Frez
rok temu
A po co nam niedziele handlowe? Wiem po co handlarzom, szczególnie tym marketowym. Wiem skąd te komentarze plujące na zakaz handlu w niedzielę. A mnie te niedziele nie handlowe są bardzo na rękę. Gdyby nagle ponownie uruchomiono market w niedzielę i tak bym nie poszedł. Po co właściciele marketów pakują pieniądze płacąc trollom za plucie na zakaz handlu?? Nie dość, że mają mniej kasy z powodu pandemii to jeszcze wywalają je w błoto. Choć swoją drogą taki troll też na bułkę musi zarobić.
sdf
rok temu
Po co? W galeriach są pustki. Sprzedawcy, chcą szybko odrobić straty więc podnieśli ceny.
...
Następna strona