Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Marcin Walków
Marcin Walków
|
aktualizacja

Nieoczywisty skutek pandemii w lotnictwie. "Zmienił się profil pasażera"

- Przed pandemią statystyczny Polak latał średnio raz w roku, gdy średnia dla Europy to kilka lotów. Możliwości wzrostowe naszego rynku nadal są ogromne - powiedział w programie Money.pl Michał Wichrowski, ekspert rynku lotniczego, współzałożyciel PMA Aviation i wykładowca WSIiZ w Rzeszowie. Jego zdaniem pandemia, choć spowodowała bezprecedensowe załamanie ruchu lotniczego na świecie, przyniosła też nowe otwarcie i stworzyła nowe szanse. - Wielu przewoźników zauważyło Polskę jako rynek, na którym można zarabiać. Zmienił się też profil pasażera. Widzimy już nie tylko rejsy na kierunkach zarobkowych i migracyjnych, ale też typowo wakacyjne trasy obsługiwane przez cały rok. Porty lotnicze mają szansę na uruchamianie takich połączeń, również z mniejszych lotnisk regionalnych - dodał.

8
Podziel się:
KOMENTARZE
(8)
Polka
10 miesięcy temu
Latają!...na kredyciki 🤣 jeszcze będą stać w kolejce do Mopsy po woreczek ryżu dzięki fisiorom 😜
Tedi
10 miesięcy temu
Możliwości rynku lotniczego może są i wzrostowe ale możliwości finansowe są coraz gorsze szanowni eksperci. Bilety lotnicze drożeją w tempie pendolino, a jeść trzeba i rachunki płacić.jak się nie ma miedzi to się na pupie siedzi.
Twój nick
10 miesięcy temu
Już wiosną 2020 pisałem, że covidianizm zostanie zastąpiony przez fotowoltaizm
lazania
10 miesięcy temu
Tak , latajcie. Trójcie planete i latajcie zanim planeta zdechnie.
RN.
10 miesięcy temu
Ostrzegam ! Ten rząd nie dojedzie do wyborów bo jedzie byle tylko do przodu nie zważając na włączoną lampkę sygnalizującą awarię auta. Gdy auto się zatrzyma wówczas wyskoczą z niego aby go przepchnąć poza skrzyżowanie a potem wziąć na hol. I NIE DADZĄ JUŻ RADY ! W letnim miesiącu wojsko wyjedzie z koszar na ulice. Duda przejął Polskę jako żerdź z orłem. Wymachując tym pocztem sztandarowym jeszcze tego orła poobijał. 7 lat temu pisałem i ostrzegałem, że ten rząd ma tylko połowę kierownicy w rękach więc nie da się szybko i sprawnie jechać tak jak się wcześniej obiecywało. No i nie dało się !!! Przed każdą zmianą rządu dane mi było wiedzieć jak będą rządzić i jak skończą. PO to cwaniaki . Chcieli jechać na gapę pociągiem i siedzieć w wagonie barowym uciekając przed konduktorem. Wyskoczyli na peron i zostali na nim tak jak stali bo pociąg odjechał z ich bagażami pochowanymi między bagażami pasażerów. SLD to puste obietnice. Pokazali cel na wyciągniecie ręki po drugiej stronie rzeki. Szkopuł w tym , że tam mostu nie było. Szli więc wzdłuż rzeki szukając mostu i oddalając się od celu. Po wstąpieniu Polski do UE pisałem, że UE jest trupioblada bez ducha życia. Polska stała się taka sama i została jeszcze wykorzystana. Odwróciła się od nauk św. Jana Pawła II i zamiast obiecanych tortów dostała drożdżówki. Polscy hipokryci politycy oklepali to jako sukces. UE nie ostoi się w obecnych strukturach. UE w miejsce krzyża świętego wstawiła sobie drewniany pal, który pod korą skrywa próchno. Upadnie a jego część wierzchołkowa się rozsypie. Polska w przyszłości ma wyprowadzić inne kraje z ciemności i poprowadzić do celu wyznaczonego przy ołtarzu świętym. Ale zanim to się stanie to III wojna , która rozpoczęła się i przebiega inaczej niż dwie dotychczasowe przejdzie w fazę militarnego rozstrzygnięcia. Stanie się to gdy (...5 słów...). Niedźwiedź upadnie, Smok nie wygra, Orzeł nie przegra. Z chwilą ataku Rosji na Ukrainę ostrzegałem, że Rosja tej wojny nie wygra. Zostanie jej leżącej wyrwany jeden zakrwawiony kieł. Przed pandemią dane mi było wiedzieć, że pojawią się 2 galopujące konie z wystraszonymi ludźmi, które wykonają kilka okrążeń. Gdy pierwszy zostanie złapany wówczas drugi wyrwie do przodu już z przerażonymi. Ten koń pogalopował i nie został złapany. Porwie ze sobą przerażonych znanych polityków ! Maryja nasza królowa Polski jest naszym ratunkiem. Każde modlitewne wezwanie do Maryi powinniśmy kończyć słowami - módl się za nami Królowo Polski ! Krzyż święty, który przykryje Polskę jest cierpieniem i wybawieniem.