Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Odmrażanie gospodarki. Hausner: jestem rozczarowany

Rząd ogłosił cztery etapy odmrażania gospodarki, bez podania nawet przybliżonych dat. - Jestem rozczarowany. Jednak to nie ważne, że ja jestem rozczarowany, bo nie jestem przedsiębiorcą. Najważniejsze jest to, że odbieram sygnały o powszechnym rozczarowaniu przedsiębiorców. Niczego się nie dowiedzieli. To nie jest żaden plan, to hipotetyczny schemat. Nie da się o niego budować swojego planu działania, myśleć o uruchamianiu działalności i przygotowywaniu się do tego - powiedział w programie specjalnym WP "Koronawirus" prof. Jerzy Hausner, ekonomista. - Nie potrafię rozważyć, które z wyjaśnień jest najwłaściwsze. Słuchając premiera, zastanawiałem się, jak można mówić, że u nas sytuacja epidemiczna jest lepsza niż w innych krajach, a więc radzimy sobie lepiej, a jednocześnie nie możemy podać konkretnych dat wprowadzenia kolejnych etapów odmrażania gospodarki. To granie w kotka i myszkę z gospodarką i przedsiębiorcami - dodał.

0
0
6
Podziel się
Komentarze (6)
zobacz więcej komentarzy (6)
KOMENTARZE
(6)
adam
3 lata temu
komuna kradła solidarnosci tez pis kradnie na potege jak się da
t55
3 lata temu
Janusze polskiej gospodarki w tym nie rządzie mają się doskonale, pensje nie obniżone nagrody wypłacone. Niebawem cale pisie rodziny ruszą po majątek upadających firm.
mnhgt
3 lata temu
Hausner jest nawet nie zadowolony z własnej tarczy ....
Domi
3 lata temu
Tydzień temu mandaty za chodzenie po ulicach za tydzień za siedzenie w domu hipokryzja PiS i Dudy nie zna granic pozdrawiam
Karolina
3 lata temu
Po co takie komentarze jak nie masz pojęcia o gospodarce , lepiej nic nie pisz człowieku