Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
12.11.2011 06:12

Oto najbardziej przepłacani aktorzy świata

Za dolara zainwestowanego w Drew Barrymore można dostać tylko 40 centów. Sprawdź, kto goni ją w niechlubnym rankingu.

Podziel się
Dodaj komentarz

Na pierwszym miejscu znalazła się Drew Barrymore. Każdy dolar zainwestowany w aktorkę przyniósł jedynie 40 centów zwrotu. Na drugim miejscu zestawienia Forbesa uplasował się Eddie Murphy z wynikiem 2,7 dolara zwrotu, a na ostatniej pozycji podium Will Farrell - 3,5 dolara zwrotu.

Klasyfikacja powstała na podstawie listy 40 najlepiej zarabiających aktorów Hollywood, która zestawiona została z przychodami z trzech ostatnich filmów z udziałem każdej gwiazdy. Na pierwsze miejsce Drew Barrymore zapracowała sobie małym zyskiem z filmu _ Stosunki międzymiastowe _, w który sponsorzy zainwestowali ponad 30 milionów dolarów. Tymczasem zysk ze sprzedaży biletów na romantyczną komedię przyniósł jedynie 18 milionów dolarów. Podobnie było z filmem _ Wszyscy mają się dobrze _.

W porównaniu do Barrymore _ Murphy jest finansową gwiazdą _ - ironicznie podsumowuje Dorothy Pomerantz na stronie internetowej forbes.com. Podobnie Will Farrell, który dwa lata temu był liderem tego rankingu. Zestawienie Forbesa nie oszczędziło innych laureatów Oskara.

Oto pierwsza dziesiątka rankingu najbardziej przepłacanych aktorów Hollywood, czyli ile przynosi zainwestowany w nich dolar:

*1. *Drew Barrymore - 40 centów

2. Eddie Murphy - 2,70 dolarów

*3. *Will Farrell - 3,50 dolarów

4. Reese Witherspoon - 3,55 dolarów

5. Denzel Washington - 4,25 dolarów

6. Nicolas Cage - 4,40 dolarów

7. Adam Sandler - 5,20 dolarów

8. Vince Vaughn - 5,20 dolarów

9. Tom Cruise - 6,35 dolarów

*10. *Nicole Kidman - 6,70 dolarów

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz